24 maja 2014

Martina dla Gente+ kolejna sesja zdjęciowa( nowe zdjęcia sesji)

12 maja Clider udostępnij oficjalną reklamę, którą nagrywały Tini i jej mama:


Oto backstage z sesji Tini z mamą dla Clider. Zdjęcia w rozwinięciu posta:


Niedawno Martina Stoessel obchodziła swoje 17-te urodziny. Więcej możecie o tym przeczytać w tym poście :)
Jako prezent od najbliższychTini otrzymała samochód- małego, białego Fiata 500.
I tu pojawia się pewien problem. Mianowicie, czy Tini ma prawo jazdy???
Magazyn,, Gente" opublikował artykuł związany z urodzinami Martiny oraz z jej nową zabawką.
Sam tytuł mówi nam już dużo za siebie. A o co dokładnie chodzi? Zapraszam do czytania :)

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Urodziny Tini Stoessel

                       " Teraz muszę nauczyć się jeździć!"

Najbardziej kasowa księżniczka Disney'a skończyła 17 urodziny i obchodziła je w domu w gronie kameralnych 30 przyjaciół. Niespodzianki? Jej pierwszy samochód, kilka przecznic od Ricky Sarkany, ci, co nie chcą milczeć i romantyczne poszukiwanie skarbu przez poleganie na chłopaka, Petera Lanzani.

Tini od czterech dni nosi te same platformy, które w prezencie podarowała jej na urodziny Ricky Sarkany." Używam je w piątek, sobotę i niedzielę"." Podobają mi się tak bardzo, że dzisiaj mogę je założyć znowu". Martina Stoessel(17) ma robić notatki z poniedziałku 24 marca, ale również się uśmiechając. Właśnie skończyła produkcje dla Para Teens( pisałam o tym tutaj) wybierając nowe ubrania do zdjęć dla Gente. Jej mama, Mariana Muzlera, wyraziła zgodę na strój i podczas wykonywania sesji, nawet ona rejestrowała moment na swoim smartfonie i przesyłała go na swojego twittera.

Oto zdjęcia z nadchodzącej sesji dla Clider:

Bezpośredni odnośnik do obrazkaBezpośredni odnośnik do obrazka
Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka


Na zewnątrz, w świecie zewnętrznym, 900 tysiecy zwolenników( fanów) Tini, gratulowało jej ukończenia 17 lat. Mówiąc tutaj o wszystkich stronach świata: o Peru, Hiszpanii, Włoszech, USA, Brazylii, Francji, Meksyku, Gwatemali i innych krajach, w których serial Violetta został wyemitowany przez Disney'a i dał Tini status gwiazdy na całym świecie." W Europie doruwnuje Miley Cyrus"- mówi jej ojciec, Alejandro Stoessel. Ogrom tweetów uniemożliwiał na odpowiedź jedną po drugiej i wybranie podsumuwujących swoją radość 140 znaków." Tak ekscytujące jest czytanie wszystkich wiadomości urodzinowych. Dziękujemy za tak piękną energię i miłość, którą mi dajecie. Do każdego z wam mówię, DZIĘKUJĘ." 


Uroczystość sieci

Prawie milion fanów Martiny utworzyło hashtag #Felices17Tini. Temat ten trafił do trendów na Twitterze. Ponownie, twarz Martiny była wszędzie.

Prezenty:
Dali mi samochód, cudowne platformy, teraz będę mogła jeździć z moim chłopakiem, który dał mi długo poszukiwany skarb. O co więcej mogę prosić?
Oto miłość!
Razem ze swoim chłopakiem, Peterem Lanzanim podczas premiery Priscilla, w teatrze Lola Membrives.

Potem Martina odpowiedziała na kilka pytań, a kiedy skończyła, pierwszą rzeczą jaką zrobiła, to wysłanie wiadomośći głosowej do swojego chłopaka, Petera Lanzani(23), aby powiedzieć mu, jak poszły zdjęcia do obu magazynów. Tini skończyła 17 lat i było to tematem sieci społecznej tego typu. To jest jej rzeczywistość. 

Bezpośredni odnośnik do obrazka

TINI W POSZUKIWANIU SKARBU. 17- letnia dziewczyna Disney'a zakończyła urodziny niespodzianką na cztery koła. Aktorka i piosenkarka przyszła do dealerskigo salonu Fiata, z ukrytym podekscytowaniem, poznać swój nowy środek transportu." Fiat chciał mi dać samochód"- wyjaśniła Tini. Martina niedowierzając, spojrzała na mamę i tatę, aby potwierdzić to, co właśnie usłyszała, i ostatecznie przytuliła ich i podziękowała za to, że wiadomości są prawdziwe. Twój pierwszy samochód- Fiat 500!" Teraz będę musiała nauczyć się jak sobie radzić... Kiedy mogę iść? Czy muszę wziąść zakręt w miejscowości czy nie? Czy dzisiaj mój samochód będzie spał w garażu?". Tini kontroluje swoją nową zabawkę i uważnie słucha pierwszych szczegółów prezentu urodzinowego. Tej samej nocy, w swoim domu, w San Isidro, spędziła czas ze swoimi przyjaciółmi i chłopakiem na świętowaniu swoich pierwszych 17 marszów." Przyszło trzydziestu lub czterdziestu gości. Tylko przyjaciele Martiny na całe życie i niektórzy z obsady serialu. 

     Bezpośredni odnośnik do obrazka Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Jak spędziłaś urodziny, Tini?
Niesamowicie. Zaprosiłam do mojego domu przyjaciół na całe życie i razem świętowaliśmy. Było bardzo przyjemnie i spokojnie, w gronie moich bliskich.

Co dał Ci Peter?
Ajjj! To jest boskie! Mój chłopak dał mi długo wyszukiwany skarb.

Co było tym skarbem?
Haha, wolę zachować to tylko dla siebie, a nie będzie to tajemnicą, gdy wszyscy się o tym dowiedzą. Wolę chronic swoją prywatność.Bezpośredni odnośnik do obrazka 


Jak podobają wam się zdjęcia? A cała sesja? :)

Bezpośredni odnośnik do obrazka

4 komentarze:

 1. kto zrobił tłumaczenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja, ale już dawno, bo 2 miesiące temu :D

   Usuń
 2. Śliczna sesja i zdjęcia <3 Super blog czytam codziennie :D Zapraszam do mnie http://violetta-fanblog-pl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super post.
  Jusia

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…