26 marca 2016

Lodovica wydaje kolejną płytę!

Od zakończenia serialu"Violetta" minęło już bardzo dużo czasu. Zaraz po emisji ostatniego odcinka Lodovica wzięła się do pracy. Postawiła wszystko na jedną kartę by osiągnąć cele i spełnić marzenia. Z pewnością się jej udało, wydała dwie płyty, odbyła trasy koncertowe( nawet po Europie), wzięła udział w wielu sesjach zdjęciowych, udzieliła mnóstwa wywiadów, oraz ostatnio została prowadzącą włoskiego Mam Talent. Można powiedzieć, że stała się dumą Włoch. Jednak dwie płyty to dla Lodo wciąż mało i dlatego, co już oficjalnie ogłosiła, rozpoczyna prace nad trzecim krążkiem! Wszystkie informacje dotyczące płyty znajdziecie w rozwinięciu posta. Zapraszam!


Poprzednie dwie płyty Lodovici: Universo oraz Mariposa odniosły ogromny sukces. Lodovica już po zakończeniu trasy koncertowej LodoLive( trasa dotycząca płyty Mariposa), ogłosiła, że to nie koniec, że ma dalsze plany jeśli chodzi o muzykę. Plotki dotyczące kolejnej płyty pojawiły się już bardzo dawno, mówiono, że płyta pojawi się na rynku jeszcze w 2015 roku. Jednak podczas ostatniej konferencji prasowej programu Got Talent, Włoszka oficjalnie sprostowała sprawę i potwierdziła, iż pracuje nad trzecim krążkiem. Premiera płyty zaplanowana jest wstępnie na jesień bieżącego roku. Podobno na tej płycie ma znaleźć się znacznie więcej piosenek w języku angielskim niż na poprzednich dwóch. Poniżej znajduje się zdjęcie, które nie dawno dodała Lodo. Widać na nim tekst po angielsku:

 

Kolejna informacja to taka, że razem z trzecim krążkiem wiąże się NOWA TRASA KONCERTOWA! Lodovica potwierdziła ten fakt i powiedziała, że kolejne tournee przewidziane jest również na jesień tego roku. Plotki informują, że kolejna trasa koncertowa ma zwiększyć zasięg o Amerykę Południową. Jednak na razie Lodovica nic więcej o trasie nie wspomniała. 


  

Cieszycie się? 
Kto kupi kolejną płytę Lodovici?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…