25 lutego 2016

#JorgeSolista


Po zakończeniu trasy Violetta Live każdy z obsady ruszył w swoją stronę spełniać kolejne marzenia.
Dziś zajrzymy do życia Jorge i zobaczymy co u niego słychać. Jakie ma plany na dalsze życie? Czy zamierza dalej rozwijać się w stronę muzyki? Czy może w stronę aktorstwa? Dowiedzcie się sami!


Internet szaleje, od nie dawna w sieci krążą informacje i wiele więcej na temat solowej kariery Jorge Blanco. Zniecierpliwieni fani czekali na choćby trochę informacji, lecz pan Blanco był bardzo  tajemniczy i nie zdradzał nic, do czasu. Jak mogliście zauważyć na swoim instagramie częstą         pojawiały się zdjęcia ze studia nagraniowego w Los Angeles, gdzie aktualnie przebywa.

Tydzień temu na kanale Jorge, pojawił się filmik, w którym opowiada on o swojej karierze i zapewnia, iż w tym roku będziemy mogli usłyszeć jego piosenki! A skoro o tym mowa, to w internecie pojawiły się urywki 3 piosenek, które już stały się wielkim hitem wśród fanów.
Jakiś czas temu nagrania zostały usunięte, lecz fani już od dawna umieścili je na mediach społecznościowych.


Jak już zapewne wiecie, pan Blanco podpisał kontrakt, jak i również panna Stoessel, z jedną z najpopularniejszych wytwórni płytowych - Hollywood Records, gdzie zostały nagrane albumy wykonawców takich jak Beyoncé czy Michael Jackson. Już w tym roku będziemy mogli zakupić krążęk Jorge, a kto wie, może w następnym usłyszeć go na wielkiej scenie. Ale to nie wszystko, iż  już w piątek (jutro) na facebooku odbędzie się livestream, o godzinie 21:30 czasu polskiego, będziecie mogli zadawać mu pytania, a on będzie na nie odpowiadał. Ja już nie mogę się doczekać tego wszystkiego, a wy?


Z niecierpliwością czekam na solowy krążek Jorge, iż sądząc po urywkach piosenek, już wiem, że ten album będzie wielkim hitem! Jeżeli jeszcze nie słyszeliście jego kawałków to koniecznie to zróbcie!
Co myślicie? Która piosenka najbardziej wam się spodobała? Zamierzacie kupić album Jorge?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…