29 grudnia 2015

Violetta Kalendarz na 2016


Zbliża się koniec roku, święta, a więc od stycznia potrzeba nowego kalendarza aby sprawdzać i zaznaczać w nim ważne terminy, dobrze wiecie jak często czegoś zapominamy :)
Violetta skończyła się kilka miesięcy temu, ale nie to nie oznacza, że o niej zapomnimy.

Dlatego już niedługo będziecie mogli kupić kalendarz ścienny z bohaterami serialu Violetta! Jak na razie nie znam ceny, ale będzie to w granicach 20 - 30 zł. Dodatkowo dołączono plan lekcji i naklejki, które będą wam przypominać o klasówkach, kartkówkach itp. Zapewne kalendarz pochodzi od wydawnictwa Egmont jak i poprzednie dwa na 2014 i 2015 rok.


 W internecie nie ma informacji na ten temat, znalazłam jedynie zdjęcie, ale kalendarz możecie zakupić w empiku, jak już pisałam wyżej cena waha się w tych granicach.Jednak w biedronce znalazłam trochę inny kalendarz, lecz oba są moim zdaniem przepiękne. Są tylko drobne różnice, lecz w cenie już trochę większe. Kalendarz z biedronki kosztuje niecałe 13 zł. Różnica nie duża a cena prawie trzy razy większa?! Empik od 2014 roku sprzedaje kalendarze z postaciami serialu, cena co roku była taka sama, czy tym razem będzie?


Dostałam jeden z kalendarzy w prezencie, więc przedstawię wam jak wygląda :) Jak już pisałam, ten kalendarz jest z biedronki i kosztował niecałe 13 zł. Na okładce widzimy Violettę, a za nią ozdobne napisy i kolorowe wzorki. Kalendarz moim zdaniem jest przepiękny, idealnie pasuje do pokoju każdej V-lover. W rogu oczywiście logo serialu. Nagłówek jest dosyć krótki "Kalendarz 2016".


Nie ma za dużo przepychu i wszystko jest dobrze widoczne. Dodatkowo do kalendarza dołączono ozdobny plan lekcji i naklejki przypominające. Dzięki kalendarzowi zawsze będziecie pamiętać o kartkówce czy sprawdzianie. "Spędź 2016 rok z Violettą!".


Każda strona jest ozdobiona pięknymi wzorami i na każdej stronie znajduje się postać z serialu.


Ogólnie kalendarz bardzo mi się podoba, a cena jest niewielka, więc zachęcam was do zakupu :)
W komentarzach piszcie co myślicie na temat kalendarza, może już go macie? Jeżeli wiecie ile kosztuje ten kalendarz w empiku to śmiało piszcie! Zdecydowanie daje kalendarzowi 10/10!

Podoba wam się kalendarz? Może już go macie?

3 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Dostałam go pod choinkę, tata kupił dzień przed wigilią w biedronce, ale w empiku też jest :)

      Usuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…