5 grudnia 2015

(Recenzja) magazyn Violetta nr 12/15


Dziś mam dla was recenzje najnowszego magazynu z Violetty. Zapraszam do posta!

Tradycyjnie cena magazynu to 10 zł bez grosza. To jest numer 12/15, na początku myślałam, że to juz ostatni magazyn Violetty, bo wiecie, że serial już się skończył i jest bardzo mało gadżetów, więc byłam smutna, ale na szczęście jeszcze w następnym roku magazyny będą drukowane, więc nie martwcie się :)


 Zacznijmy od okładki, widzimy na niej przepiękne zdjęcie Tini i Jorge z koncertu Violetta Live, na dole mamy wypisane co znajduje się w środku. Na górze widzimy Violettę z 3 sezonu oraz oczywiście logo serialu.

Na drugiej stronie jest oczywiście reklama, a po prawej spis treści. Po środku znajduje się Ludmiła, obok niej małe obrazki, które są fragmentem tego co jest na następnych stronach gazetki.
W prawym, górnym rogu jak zawsze mamy krótki opis.


Kolejna strona to nic innego jak nasze ulubione pary z serialu! Przy każdym serduszku jest opis i miejsce na numer pary. (Zrób własną listę ulubionych par z trzeciego sezonu i porównaj z opinia innymi v-lovers!) Przy niektórych parach mamy zdjęcia osób, które "zakłucały" np. związek Leona i Violetty. Od pojawienia się Roxy (Violetty) w sercu Leona były dwie dziewczyny, choć nie wiedziała on, że to Violetta przebierała się za Roxy! Jednak i tak pod koniec sezonu znów połączyła ich miłość.


Tutaj znajdują się wywiady z aktorami! W krótkich wypowiedziach opisują co chcieliby zabrać na bezludną wyspę, gdyby mogli wziąć jedynie 3 rzeczy? W lewym dolnym rogu jest miejsce na twoją własną listę: a co ty chciałabyś zabrać? Za czym ... i za kim najbardziej byś tęskniła?


Temat numeru: Sekrety stylu. Moda z serialu od A do Z! W tym numerze Ludmiła.
W blasku reflektorów. Dwie propozycje stroi w stylu Ludmi. Po krótce opisano styl Ludmiły, pop-glam i "dziki styl", wiemy, że Ludmiłą uwielbia zwierzęce nadruki, szczególnie panterkę!
Z drugiej strony znajduje się małe studio projektantki, możemy zaprojektować strój dla Ludmiły, a później go opisać.


Na środku był taki przecudny plakat. Widzimy Martinę w długiej, błyszczącej sukni, za nią ciągnie się długa peleryna, dookoła niej są gwiazdki i nuty, a górnym rogu jest jakby przyczepiona karteczka z dopiskiem: Martina w Krainie Lodu. Od razu zawiśnie na mojej ścianie! To chyba najładniejsza strona tego magazynu. Piszcie w komentarzach czy wam się podoba, może go macie?


Ta strona również mnie urzekła, jest tu miejsce na nasze zapiski, myśli, marzenia, rysunki, co tylko sobie wymarzycie! "Namaluj Marzenia. Oto strona z pamiętnika Violetty - od tej chwili jest twoja!"Moda i styl: Paryż, moja miłość! Ta strona w całości została przeznaczona dla wielbicielek mody!
Ubieraj się w paryskim stylu, mamy tutaj dwie propozycje: na wielkie wyjście lub spotkanie z przyjaciółkami! Na dole stron mamy nazwy sklepów, z których pochodzą ubrania.


Test: Lepiej ci osobno czy razem? Przekonaj się, czy sama jesteś swoją najlepszą przyjaciółką!
Od 0 do 15 punktów - Niezależna
Od 16 do 30 punktów - Bywa różnie
Od 31 do 45 punktów - Tylko nie sama!


Następny numer już 29 grudnia! Na okładce widzimy chłopaków, prezent: Piękna maska nie tylko na karnawał! Temat numeru: Moda z Violetty , Wywiady: Gwiazda z sąsiedztwa, Relacje: Wzloty i upadki.


 Dodatek: Pierścionki dla ciebie i przyjaciółki! W zestaw są dwa pierścionki: jeden w kształcie dwóch połączonych serduszek, a drugi w kształcie dwóch połączonych gwiazdek + kryształki w różnych kolorach, aby ozdobić nasze pierścionki! Możecie jeden podarować przyjaciółce!
(7/10) Szału nie ma, ale urzekł mnie ten plakat <3 br="">

Podobał wam się magazyn? Może już go kupiliście? Czekacie na następny?

1 komentarz:

  1. ĄLE okładka będzie inna z mechi taka jak we wloszech

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…