12 września 2015

Tini powraca do Polski?!


Po koncertach VL w Polsce Samu jak i reszta są zachwyceni Polską jak i polskimi fanami.
Niedługo czeka nas wielkie wydarzenie związane z Violettą. Zapraszam do posta jeżeli jesteście ciekawi.

Od kilku dni internet szaleje, ponieważ Samuel ogłosił, że chciałby zwiedzić nasz kraj, poznać bliżej naszą kulturę i fanów. Wszyscy są bardzo podekscytowani, że Samu tak bardzo spodobał się nasz kraj. W tym roku naprawdę dużo się działo, koncerty w Polsce, radość i podekscytowanie obsady, koncert Lodo, dwa spotkania (promocja książki, a przy okazji płyty), wieść, że już niedługo książka Ruggero pojawi się na półkach sklepowych i kto wie, może spotkanie z Rugg. To tylko część tego co w tym roku się wydarzyło/wydarzy.


Tini: el gran cambio de Violetta! - Tini: nowe życie Violetty!
Niedawno (właściwie niecałe 2 dni temu) odbyło się oficjalne "spotkanie" w sprawie filmu Tini.
Nikt się nie spodziewał, że tak szybko pojawią się informacje, a co dopiero spotkanie w związku z filmem Tini. Na promo filmu pojawili się także Jorge i Mechi, więc jest całkiem możliwe, że oni również pojawią się w filmie.


Ale to nie wszystko. Całkiem niedawno pojawiły się również informacje na temat filmu "Violetta The Journey". Mianowicie w tym filmie zostaną zawarte wspomnienia z serialu, trasy En Vivo jak i Violetta Live, czy też zostaną pokazane fragmenty castingów każdego z obsady! To wspaniała gratka dla wszystkich fanów. Na razie nic nie wiadomo czy film zostanie przetłumaczony na język polski, jako pierwszy, film zostanie ukazany we Włoszech pod koniec września.


Zatem, czy jest możliwość przyjazdu Tini do Polski?!
Kilka dni temu Sylwia Lipka ogłosiła, że czeka nas wielkie wydarzenie i przyjazd gwiazdy Disney'a do Polski, czy chodzi o Tini? Fani nie są zbyt cierpliwi i cały czas próbują odgadnąć kto przyjedzie.
Z początku myślano, że to Samuel, ale ta informacja była ogłoszona publiczne, więc raczej nie chodzi o Samu. Potem fani zgadywali, że to może Demi Lovato czy Selena Gomez, ale co te dwie gwiazdy miałyby wspólnego z nadchodzącymi wydarzeniami. Dove Cameron?
Ta opcja byłaby prawdopodobna, premiera filmu "Następcy", więc to by pasowało. Lecz czy Dove jest aż tak sławna?


Przemyślałam sprawę i uważam, że przyjazd Tini to jedna z najlepszych opcji. Mianowicie chodzi mi o premierę filmu "Violetta The Journey". Byłoby także możliwe, że chodzi o premierę filmu "Tini: el gran cambio de Violetta" (Tini: nowe życie Violetty), lecz premiera jest przewidziana na 2016 rok we Włoszech, a u nas zapewne później.Tini jest znana na całym świecie, a polscy fani ją kochają, dlatego wspaniale by było abyśmy doczekali się w końcu promocji jednego z projektów naszej Tini.
Ta informacja na razie nie jest pewna, ale bardzo prawdopodobna.


Co o tym myślicie? Czy Tini przyjedzie do Polski?! Cieszycie się, na oba filmy? A może dlatego, że Samu przyjedzie?


4 komentarze:

 1. Byłoby super! Nie mogę się doczekać filmów i wieści, kto do nas zawita ^^


  PS. Kiedy wyniki konkursu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem chodzi o Rossa Lyncha ponieważ nie długo jest koncert w Warszawie R5 w którym on jest a wiec najprawdo podobniej chodzi o niego
  chociaż fajnie by było gdyby to była Tini:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kilka tygodni temu ogłoszona na stronach internetowych, że Tini będzie jeździć po Europie by podpisać swoją pierwszą płytę. Tini jak i wszyscy z obsady Violetty bardzo pokochali polskich fanów. W nagrodę Tini jeżdżąc po Europie najpierw przyjedzie do Polski. Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty i miasta pobytu młodej gwiazdy w Polsce. Chociaż mimo to i tak to jest wspaniała wiadomość a internet szaleje z zachwytu. Nie mogę się doczekać pobytu Tini w Polsce.

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…