13 września 2015

Nicolas jako SOLISTA!!

Andresa z serialu" Violetta" chyba nie trzeba przedstawiać. Najlepszy kolega Leona, trochę zakręcony i zwariowany chłopak o wielkim talencie. Odtwórca roli, Nicolas Garnier niestety zrezygnował z trasy koncertowej, dlatego obecnie nie podróżuje z obsada po świecie. Nie znaczy to, ze nie robi nic. Wręcz przeciwnie! Nico ma dla nas nie małą niespodziankę! Wziął karierę we własne ręce i jak widać, efekty tego są ogromne! Nicolas już nie długo wypuści swoja pierwsza solowa płytę! Więcej informacji w rozwinięciu posta. Zapraszam!
Dość dawno Nicolas na swoim twitterze poinformował nas, ze leci do Miami, pracować nad nowym projektem. Najpierw myślałam, ze może zagra w jakimś filmie, większej produkcji filmowej. Jednak moje przypuszczenia były mylne...


Tweet z potwierdzeniem solowej płyty, napisany przez Nicolasa, stal się popularny, kiedy sama Martina Stoessel podała go dalej. Wtedy w internecie zrobił się na prawdę ogromny szum na temat krążka.


Nicolas udostępnił już swój promujący singiel. Jest to piosenka pt:" Tengo Que Decirte". Jest to ballada o miłości, na prawdę piękna. Dodatkowo, artysta dodając na instagrama promo piosenki, oznaczył nas w opisie! Viva la Polonia!! Możemy czuć się wyróżnieni! Oznacza to, ze Nico pamięta o swoich fanach w Polsce. A może to jakiś znak? Poczekamy, zobaczymy :)


Pierwszy singiel Nicolasa możecie posłuchać pod tym linkiem, niestety trzeba się zalogować, ale warto. W trochę gorszej jakości piosenkę odsłuchacie poniżej :)Piosenka bardzo mi się podoba, a Wam?
Czekacie na więcej???

1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…