7 sierpnia 2015

Alba Rico dla Mas Negro

Hiszpanka Alba Rico, choć ma na głowie wiele spraw, miedzy innymi trasę koncertowa, zawsze znajdzie czas na dodatkowe prace. Jako modelka sprawdza się fantastycznie, i choć rzadko widzimy ja w tej roli, gdy już nadejdzie czas zdjęć, efekty są rewelacyjne! Albita ostatnio podjęła współpracę z firma Mas Negro, z czym wiąże się promocja produktów przez sesje zdjęciowe. Dlatego zapraszam was do obejrzenia na prawdę mnóstwa cudownych zdjęć z udziałem aktorki!


Mas Negro- firma produkująca biżuterię i dodatki.

Na zdjęciach Alba pozuje w bardzo kolorowych lub delikatnych ubraniach. To wszystko po to, aby uwydatnić biżuterię i podkreślić jej charakter. Dziewczyna sama chętnie nosi owe błyskotki, a co ciekawe, Martinie Stoessel tez przypadły one do gustu. Za to Lodovica Comello dawniej sama pozowała dla promocji marki Mas Negro.
Dla zainteresowanych, oto link do strony MAS NEGRO.

Fotograf: Vero Ruiz
Fryzjer: Lucas Martinez Navarro
Makijaż: De La Vega
Asystent: Cayetano J. Carbo Lluch 


Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka


BACKSTAGE:

Co myślicie o sesji? Podoba wam się?
 Jak Alba sprawdziła się w roli modelki?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…