12 lipca 2015

Letni Niezbędnik V-LOVERS


Witajcie kochani! Dzisiaj przychodzę do was z niezbędnikiem na lato dla każdej V-lovers. Zapraszam

1. Strój

Spódniczki w pastelowych kolorach, bluzeczki z kołnierzykiem, to przecież ulubione rzeczy naszej Violi. Lato to wspaniały moment na noszenie tych rzeczy! Mam dla was kilka propozycji na lato.
Tiulowa spódniczka 69,90 zł h&m

 Koszula dżinsowa 59,90 zł h&m

2. Lody dla ochłody?

W wakacje jest gorącą więc dobrze jest się schłodzić w upalne dni. Czy wiedzieliście, że ulubione lody Martiny to oczywiście czekoladowe! Nie ma co jeść za dużo lodów, bo można zachorować nawet w wakacje. Dlatego napój jest jest odpowiedni na każdą porę!Koniecznie spróbujcie Violettowych lodów! Można je kupić w znanych i większych lodziarniach.

3. Książka, film, piosenka. Zajęcia na lato!

Dla każdej V-lovers polecam książkę "Sekrety i marzenia Violetty". Każda z tych części jest bardzo ciekawa i ekscytująca, na pewno nie będziecie się nudzić!


A jeśli chodzi o film to nie ma to jak obejrzeć ulubiony odcinek serialu. Może będzie to pierwszy?
Przypomnijcie sobie przez te wakacje jak Violetta zmieniła się przez te trzy lata.


Wkrótce ostatnie koncerty Violetta Live w Polsce warto sobie przypomnieć przed koncertem track listę koncertową!


4. Dobra zabawa!

Bawcie się dobrze przez te wakacje. Nigdy nie zapominajcie o Violettcie. Zatrzymajcie wspomnienia w swoim sercu na zawsze, życzę wszystkim, którzy jadą na koncert aby dobrze wykorzystali czas na koncercie i bawili się jak nigdy dotąd. Zachowajcie te piękne, niezapomniane chwile z koncertu, ten uśmiech obsady kiedy widzą i czują wsparcie od swoich fanów.

Mam nadzieję, że poradnik wam się przyda, miłych wakacji. Co powiecie, żeby we wrześniu zrobić Violettową wystawę waszych zdjęć z wakacji? Wysyłajcie swoje zdjęcia z wakacji na email:
amber12.02@o2.pl, zobaczymy we wrześniu jak bawiliście się przez to lato, wysyłajcie zdjęcia z koncertu Violetta Live, z nad morza, gór, innych krajów, wysyłajcie swoje wspomnienia.
Pozdrawiam :)

1 komentarz:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…