28 maja 2015

Wyniki konkursu ESKA a w tym wywiad z Lodo!

Dziś chciałabym wam przedstawić wyniki konkursu. Jakiego? Konkurs ogłosiła ESKA współpracując z Lodoviką Comello. Każdy uczestnik musiał  napisać pytania, które zadałby Lodo. Jakie były nagrody? Otóż sama Loda wybierała 10 z tych pytań (od 10 uczestników). I odpowiadała na nie w wywiadzie! Każdy, którego pytanie ostało wybrane dostał autograf włoszki (oryginalny).
Jestem wśród zwycięzców, dlatego postanowiłam przedstawić wam ten wywiad z konkursu.

Wszystko opisane dokładniej znajdziecie: http://www.eska.pl/news/lodovica_comello_w_polsce_-_wywiad_i_wyniki_konkursu_video/117104

A teraz jak przedstawiła konkurs ESKA:

Lodovica Comello w Polsce - wywiad i WYNIKI KONKURSU! Na początku maja 2015 gwiazda serialu Violetta, odwiedziła Polskę w ramach promocji swojej najnowszej płyty - Mariposa. Z tej okazji ogłosiliśmy konkurs, w którym każdy mógł przysłać pytanie do Lodoviki. Lodo wybrała 10 pytań, na które odpowiedzi znajdziecie poniżej - a ich autorzy zgarną nagrody: niespodzianki z autografem!

Szczerze to nie mam pojęcia co to będzie za niespodzianka ponieważ nagrody jeszcze do zwycięzców nie doszły. A teraz przedstawię wam wywiad z włoszką:

ZOSIA: Gdybyś mogła wybrać sobie super moc, jaką byś wybrała?       
LODO: Byłby to mechaniczny nadgarstek, taki jak u robota. Mogłabym wtedy z łatwością podpisywać te wszystkie płyty i książki...
ADRIANNA: Jaki był najbardziej pomysłowy prezent, jaki kiedykolwiek dostałaś?
LODO: Najdziwniejszym prezentem było ceramiczne ??? (niestety, nie jesteśmy w stanie zrozumieć, co powiedziała Lodo, pomożecie?) od fana z Brazylii
HUBERT: Na co najczęściej wydajesz pieniądze?                
LODO: Na zakupy. Nie potrafię przestać! Wydaję na urodę, ubrania, paznokcie…
NIKOLA: Jak radzisz sobie z krytyką, czy przejmujesz się nią?      
LODO: Kiedyś bardzo cierpiałam z powodu krytyki, ale potem zrozumiałam, że nie jestem w stanie podobać się każdemu, więc odpuściłam.
MICHALINA: Czym zaskoczyli cię polscy fani?              
LODO: Wczoraj przynieśli mi mnóstwo pierogów, w takich pudełeczkach. To było zabawne!
NATALIA: Czy możesz powiedzieć o sobie, że jesteś już spełnioną osobą?             
LODO: Tak, myślę, że osiągnęłam już wiele z moich celów, ale mam jeszcze mnóstwo do zrobienia, więc czeka mnie wiele pracy!
PATRYCJA: Jakie wrażenie zrobiła na Tobie Polska?
LODO: Kocham Polskę, kocham tu przyjeżdżać, ludzie tutaj zawsze sprawiają, że czuję się jak w domu. Zawsze. Niestety nie miałam okazji zobaczyć wszystkiego, co bym chciała. Ale zawsze czuję się tutaj tak swojsko: ludzie, jedzenie, atmosfera… Kocham to.
KAROLINA: Jaką radą podzieliłabyś się z innymi, którzy chcą ruszyć tą samą drogą co Ty?    
LODO: Powinniście się uczyć i przygotowywać i starać się być najlepsi, być numerem 1 w tym, czym chcecie się w życiu zająć. Wszystko jedno, czy chcecie śpiewać, tańczyć czy gotować ;) I nigdy nie możecie się poddawać!
KASIA: Gdy wchodzisz na scenę, przed czym masz największy stres?  
LODO: Zawsze mam nadzieję, że nie będzie żadnych problemów technicznych, że dźwięk będzie ok, że nic się nie zepsuje…
MARYSIA: Kiedy odbędzie się Lodo Live w Polsce i czy masz plany co będziesz robić po zakończeniu trasy?            
LODO: Lodo Live w Polsce odbędzie się 28 Czerwca 2015 roku w Warszawie, strasznie się z tego cieszę i nie mogę się doczekać. A moje plany na przyszłość po zakończeniu trasy, to wakacje. Bardzo długie wakacje :)
Jest to oczywiście tylko tłumaczenie wywiadu. Nie jestem w stanie dać wam oryginału ponieważ jest on nagrany w postaci filmu i dostępny tylko na tej stronie.


Braliście udział w konkursie? A może jesteście wśród zwycięzców?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…