19 maja 2015

Tini i Peter razem?


Prawda czy plotka? Zapraszam do posta.

Mniej więcej półtora miesiąca temu internet aż o tym huczał. "Tini i Peter zerwali, to już koniec związku, co się stało?, nigdy nie lubiłam petera, dobrze, że tak się stało..." Fani zadawali sobie pytanie, krytykowali Petera, niektórzy byli smutni, tak właśnie to wyglądało.
nie minęły nawet dwa miesiące, a w internecie krążą informacje o powrocie?

Może potrzebowali czasu? Przez trasę Violetta Live oddalili się od siebie, teraz mają trochę wiecej.
Pierwsze podejrzenia zaczęły się od tego zdjęcia:
 Na koncert wybrali się całą ekipą, ale czyżby Peter specjalnie przyjechał na koncert i siedział obok Tini? Kiedy to widziano "parę" na koncercie Chayanne, fani zaniepokoili się, a dziennikarze zainteresowali się tą sprawą. Zaczęli ich śledzić, aż w końcu zyskali dowody:
Na tych zdjęciach widać dokładnie, fani nielubiący Petera wmawiają sobie dużo rzeczy, żeby tylko to nie była prawda. Nie przepadam za Peterem, lecz jeżeli Tinka jest szczęśliwa to nie powinniśmy stawać im na drodze. To jest tylko moje zdanie, część osób pewnie zgodzi się ze mną, część jednak dalej nie zrozumie miłości. Wszystkie Tinistas chcą dla Tini jak najlepiej, nie chcemy aby ktoś ją skrzywdził, niektórzy jeszcze wieżą, że Tini i Jorge będą razem, ale musicie się pogodzić z tym, że Jorge kocha Stephnie, a ona kocha jego. Nie sądzę, że po tylu wspaniałych latach mieli by się rozstać, wręcz przeciwnie, planują ślub, nie piszę tego, aby was zasmucić, taka jest prawda.

Więc to już by było na tyle, przemyślcie sprawę, spróbujcie zrozumieć Tini i to, że chce być z Peterem. Prędzej czy później wiedziałam, że znów do siebie wrócą.

Co myślicie o powrocie Tini i Petera do siebie? Przemyśleliście sprawę?

2 komentarze:

  1. http://violettaswiatmody.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz rację co do Jorge i jego dziewczyny oni są szczęśliwi

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…