7 maja 2015

Spotkaj, spełnij swoje marzenia, wygraj płytę!


Za pewne wiecie już, że Lodovica przyjeżdża do naszego kraju już za 3 dni! W tym poście chcę was poinformować o najnowszych nowinkach z jej życia i niespodziankach, które nas czekają!


 Internet aż huczy! Lodovica w Polsce, wywiady, daty koncertów? udziały w programach, przyjazd, twitter.......... nie da się przejść nic nie zauważając! Lodovica i jej przyjazd do Polski to prawdziwy hit. Jest dużo, bardzo dużo osób,które nie mogą zobaczyć się z naszą idolką. Nie martwcie się, Lodovica przyjedzie ponownie na koncerty LodoLive! A do tego czasu będą konkursy na płyty, książki, autografy i wiele więcej związane z Lodo.Poruszmy temat kolejnych odwiedzin Lodo w programie DDTVN. Wielu z was mogło porozmawiać z naszą Lodo na czacie, prawdopodobnie teraz będzie to również możliwe. Lodo wybiera tylko najbardziej interesujące pytania i nie smućcie się jeżeli wysłaliście 30 i nie odpisała na żadne.Strona DDTVN również założyła nową stronę tutaj

To kolejna okazja aby porozmawiać sobie z naszą Lodo na czacie. musicie zadawać pytania, które są dla was naprawdę bardzo ważne, a nie takie bezsensowne, to zabiera tylko czas i strona nie działa aż tak szybko. Wiem, ze każdy chciałby choć jedną odpowiedź na zadane pytanie, ale to nie jest możliwe.
Lodovica Comello, gwiazda serialu Violetta, będzie gościem Dzień Dobry TVN w najbliższą sobotę! 9 maja zapraszamy wszystkich na spotkanie z Lodovicą w Cafe TVN (na rogu ul. Marszałkowskiej i Hożej) w Warszawie. Lodo czeka na Was od 9.00 do 10.30! Będziecie? :-)

Teraz druga sprawa a mianowicie udział w kolejnym programie i konkurs!
Która fanka Lodo nie marzy aby spędzić z nią choćby godzinę? Dzięki tej informacji będzie to możliwe. Przyjdźcie pod studio programu Świat się kręci, dziesięć wybranych osób będzie mogło zasiąść obok Lodovici na widowni programu "Świat się kręci"!
Również o tym marzę ale to raczej nie możliwe. A więc to już trzecia okazja aby spotkać naszą Lodovicę! pytajcie się rodziców o w drogę. Użyjcie argumentów, że to jest wasze marzenie i chcecie zrobić wszystko aby spotkać się z waszą idolką.

<<<< UWAGA! UWAGA! UWAGA ! >>>>
Specjalna niespodzianka dla fanów Lodovica Comello!!! Emotikon grin
Już jutro 8 maja gościem naszego programu będzie sama Lodovica Comello. Wszystkich fanów zapraszamy na spotkanie z artystką przed budynkiem Telewizji Polskiej! Wybranych zostanie 10 osób, które usiądą obok artystki na widowni naszego programu!
Prosimy o stawienie się o godzinie 16:00 przed Budynkiem "F" Woronicza 17 Telewizja Polska
Osoby niepełnoletnie prosimy o wzięcie ze sobą pisemnej zgody rodziców na udział w programie

  Udostępniajcie!!! 
Do zobaczenia jutro!A więc słyszeliście? (przeczytaliście) idźcie pod budynek studia i usiądźcie obok Lodo na widowni programu! Powodzenia, mam nadzieję, że każdemu uda się spotkać Lodo, macie wiele okazji, szkoda tylko, ze to wszystko dzieje się w Warszawie :( Ale jeżeli pokażemy jak bardzo kochamy Lodo to możemy się spodziewać Lodo już 30 maja! na festiwalu Young Stars!
A skoro już o tym wspomniałam to wiecie, że... Już jutro na antenie radia  Young Star Lodovica udzieli wywiadu i być może zaśpiewa. Prawdopodobnie będzie podłożony lektor, który będzie tłumaczył. Może dowiemy się kilku ciekawych rzeczy?    Już o 17 na antenie radia będzie można usłyszeć kilka słów od naszej Lodo! Może zdradzi nam coś o koncertach? Może ma dla nas jakąś niespodziankę? Przekonajcie się sami!   
Jutro o 17:00, gość specjalny Na żywo Lodovica Comello!    Kolejna wiadomość związana z udziałem w programie DDTVN! 
    Już od 9 rano będziecie mogli spotkać się Lodo! po raz kolejny Lodo będzie
 odpisywać na pytania na czacie! A więc kolejny Lodo będzie odpisywać na pytania na czacie!
 A więc zapraszam wszystkich serdecznie na rozmowę w programie prawdopodobnie Lodo
 wykona również utwór z krążka. 


  "W sobotę, 9 maja, zapraszamy na spotkanie z Lodovicą Comello w Cafe TVN (na rogu Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie)!Czekamy na Was od 9.00 do 10.30!Będzie można zdobyć płytę i autograf Lodo, a także zrobić sobie z nią zdjęcie! ZAPRASZAMY!!!"

Chcecie autograf? Selfie? Prztulasa? przyjdźcie na 3 spotkania z Lodo, a także posłuchajcie wywiadu w radiu i dwóch w programach!
Ja osobiście nie będę mogła uczestniczyć w żadnym spotkaniu, ale liczę
że pokażecie jakie są polskie Comellistas! Liczę na was!
Bawcie się dobrze, powodzenia!
Pamiętajcie o wszystkich akcjach i nauczcie się porządnie piosenek!
Jeżeli chcecie stworzę dla was poradnik, piszcie w komentarzach.
 
 

Wybieracie się na spotkanie? 

Może już byliście? 

Idziecie na wszystkie czy jedno?


1 komentarz:

  1. Wiecie ze Tini jest chrzestną, jeśli nie zapraszam na mojego bloga, na którym znajdziecie wiecej informacji http://violettaswiatmody.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…