23 maja 2015

AKCJE KONCERTOWE NA LODO LIVE W WARSZAWIE!

Już za 36 dni mnóstwo Lodostas z Polski zobaczy swoją idolkę podczas koncertu w Warszawie 28 czerwca. Polska na każdym koncercie słynie z masowych i wzruszających dla artystów akcji. Jakimi bylibyśmy fanami, gdyby na (prawdopodobnie) jedyny koncert w naszym kraju nie zrobili akcji? Przyszykowaliśmy akcje również na ten koncert. Od razu mówię, że w przypadku drugiego koncertu w naszym kraju, akcje będą inne. (Akcje zostały rozgłośnione na blogu Violetta 2 Polska, i z tamtego bloga uzyskałam informacje). Jedziesz na koncert? Zapoznaj się z tymi akcjami!
1. NAPIS "POLAND <3 YOU"- Napis, który będą trzymały osoby w pierwszym rzędzie. Z naszych informacji wynika, że odpowiednie osoby zajęły się organizacją tej akcji, więc spokojnie (mówię do pierwszych rzędów). Przed koncertem osoby siedzące na miejscach w owym rzędzie DOSTANĄ kartkę z literą, więc nie trzeba zabierać własnych.2. TODO EL RESTO NO CUENTA - Na piosenkę "Todo el resto no cuenta" podnosimy kolorowe balony. Prosimy o przyniesienie ich ze sobą na show (prosimy wziąć więcej na wypadek gdyby osoby siedzące koło was nie miały). Kolory są dowolne. Różna kolorystyka da świetny efekt pasujący do tej piosenki. Od razu mówię, że CAŁA PŁYTA I TRYBUNY biorą ze sobą balony.3. Sin usar palabras BEZ SŁÓW - Wiemy, że w Polsce zostanie wykonana piosenka w naszym języku, dlatego proponujemy akcję z narodowym akcentem. Będzie to bardzo znana akcja, stosowana na wielu koncertach (np. Violetta Live). PROSIMY CAŁE TRYBUNY O TRZYMACIE KARTEK BIAŁYCH, A PŁYTĘ O TRZYMANIE KARTEK CZERWONYCH. Może to być zwykła kartka A4. Wierzcie, że i tak da świetny efekt.4. We are family- Przyszła pora na bardzo łatwą do wykonania akcję. Każdy, niech na te piosence trzyma kartkę z napisem "We are family" czyli Jesteśmy rodziną. Chodzi tu o zwykłą kartkę A4, by nie zasłaniać sąsiadom. Prosimy o wzięcie kartek zapasowych dla sąsiadów, w razie gdyby ktoś zapomniał, lub nie miał dostępu do akcji.5. Otro dia mas i Ci vediamo quando e buio- na te dwie bardzo spokojne piosenki, proponujemy spokojną akcję światełkową. Mogą to być zwyczajne glowsticki (prosimy o wzięcie zapasowych, ZNOWU) lub po prostu lampy błyskowe w telefonach. Taką akcję organizowaliśmy również podczas koncertu w Łodzi i efekt był na prawdę wspaniały.

6. Una nueva estrella- prosimy o przyszykowanie zwykłych gwiazd. Możecie wyciąć gwiazdkę ze zwyczajnej kartki A4. Ważne żeby to co przyszykujecie było w kształcie gwiazdy. Pamiętajcie by nie przesadzić z rozmiarem waszych gwiazdek! W razie możliwości, znów bardzo prosimy o wzięcie zapasowych gwiazdek.

7. Historia blanca - podczas tej Białej historii prosimy o podniesienie ZWYKŁYCH białych serduszek. Starczy wyciąć serduszko ze zwykłej kartki (rozmiar dowolny ale pamiętajcie BEZ przesady).PAMIĘTAJCIE O ROZGŁAŚNIANIU AKCJI GDZIE POPADNIE! I GŁOŚNO ŚPIEWAJCIE RAZEM Z LODO!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…