4 kwietnia 2015

Premiera polskiego teledysku Lodovici

1 kwietnia czyli Prima Aprillis był bardzo wyjątkowym dniem dla Lodovici Comello. Po 3 latach wzięła ślub ze swoim partnerem, Tomasem Goldschmitdem, a jakby tego było mało, w tem sam dzień, w Polsce, nastąpiła premiera teledysku do piosenki" Sin Usar Palabras"-" Bez słów". Duet ten Lodo nagrała z Szymonem Chodynieckim. Jeśli chcecie obejrzeć video, zapraszam do dalszego czytania!


Piosenka" Bez słów" opowiada o miłości dwojga ludzi. Lodovica i Szymon przybywają do starego, drewnianego domu w lesie. Oboje cieszą się i śpiewają z ogromną pasją oraz z uśmiechem na twarzy. Niektóre wersy są śpiewane po polsku przez Szymona, a inne przez Lodo po hiszpańsku. Refren duet wykonuje razem. Piosenka jest cudowna, a okolica, w której został nagrany kli- bajkowa. Osobiście, gdy tylko zacznę słuchać tego wykonu, ciągle klikam replay. Piosenka bardzo chwyta za serce. A oto ona:


Podoba wam się?1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…