23 kwietnia 2015

Okładka książki i daty koncertów?


Dziś opowiem wam co działo się w najbliższym czasie u naszej Lodo. Zapraszam do posta.

Zacznę od książki Lodovici w Polsce. Dziś mogliśmy zobaczyć polską okładkę książki naszej Włoszki : "Tutto Il Resto Non Conta".
Poniżej znajduje się zdjęcie, wcześniej fani sami próbowali tłumaczyć napisy z okładki, mieli bardzo podobne, lecz nie takie same, książki niczym się nie zmieniła, tylko napisy są po polsku.
Przetłumaczy ją wydawnictwo  Dom Wydawniczy REBIS


Mi osobiście okładka przypadła do gustu, mamy na niej Lodo, tytuł, autora i krótki tekst, nie ma na niej za dużo dupereli.

Więc już jesteśmy pewni, że książka pojawi się w maju, teraz musimy jeszcze walczyć o książkę Ruggero. Teraz zajmę się sprawą koncertów i spotkania.
Sama Włoszka oznajmiła nam o koncertach w maju, ale sprawy mogły się jednak inaczej ułożyć.
Daty koncertó nadal nie zostały ogłoszone, nie mówiąc nawet o biletach. Trudno jest sprzedać bilety w 2 tygodnie, bilety na Violettę były sprzedawane pięć miesięcy przed.
Na razie nic nie wiemy, bądźmy dobrej myśli.


Teraz sprawa, która nas trapi od dłuższego czasu. Spotkanie z Lodovicą.
Powiedzmy szczerze, że lepiej aby Lodovica przyjechała na premierę książki niż płyty, to nie było dla niej korzystne, sama Lodo chciałaby przyjechać, ale jest teraz w trasie, promocja książki we Włoszek, teledysk i nie było możliwe na przyjazd w kwietniu.
Tak jak przypuszczaliście spotkanie niestety odbędzie się w Warszawie. W środę otrzymamy więcej informacji na temat promocji książki. Jest mi bardzo przykro, ponieważ dużo osób pojedzie już drugi raz na spotkanie, a duża część, w tym ja, nie może jechać i tym razem.
Tego nie zmieni, musimy się z tym pogodzić. Te osoby, które mieszkają w Warszawie lub mogą jechać będą mówić, że cieszcie się, że przyjedzie, te osoby nie rozumieją, oczywiście cieszę się, że przyjedzie, ale chciałabym ją zobaczyć chociaż raz.


Mam nadzieję, że post wam się spodobał.

Macie zamiar kupić książkę? Pójdziecie na spotkanie z Lodo? Nie możecie doczekać się koncertów?


2 komentarze:

  1. Pomocny post ;) Ja mam zamiar kupić książkę, ale raczej nie będę na spotkaniu. Za daleko ;(( Na koncercie raczej też nie będę, choć bardzo bym chciała ;(

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…