2 kwietnia 2015

Lodovica Comello wzięła ślub!

Tego na pewno nikt się nie spodziewał, ale fakt faktem kiedyś na pewno by się to zdarzyło. Lodovica lubi zaskakiwać swoich fanów i zawsze jej się to udaje. Tym razem też tak było. 1 kwietnia, w Prima Aprillis, wokalistka postanowiła... wziąć ślub! Wiele fanów na początku myślało, że to żart, ponieważ pierwszy kwietnia to przecież światowy dzień żartu. Jednak, gdy do sieci wypłynęły zdjęcia z uroczystości, wszystko stało się jasne! Lodovica Comello wzięła ślub ze swoim chłopakiem, który teraz, już oficjalnie, jest jej mężem. Jakby tego było mało, w ten sam dzień w Polsce nastąpiła premiera teledysku artystki do piosenki" Sin usas palabras"-" Bez słów". Dwie wspaniałe rzeczy w jednym dniu! Te wspaniałe wiadomości postanowiłam przedstawić wam w owym poście. Zapraszam!


Para poznała się 3 lata temu, przy produkcji serialu" Violetta". Lodovica dostała wtedy rolę Francesci, natomiast Tomas był producentem noweli. Można powiedzieć, że to, iż się poznali to przypadek. Gdyby nie serial, kto wie, czy by się zeszli? Ale na nasze i ich szczęście, Violetta łączy, a nie dzieli :) Dlaczego Dudu zdecydowała się na ślub? Ma 25 lat( Tomas już 31), kochającego chłopaka, zawsze spełnia swoje marzenia i realizuje cele, więc czemu by nie?


Tomas Goldschmitd i Lodovica Comello stali się małżeństwem wczoraj, tj.: 1 kwietnia 2015r. o godzinie 9:00. Para stawiła się w urzędzie w San Daniele, czyli mieście rodzinnym Włoszki. Zaręczyny na pewno odbyły się już wcześniej, jednak  Lodo nie chciała się tym chwalić. Trochę prywatności jej się należy.


Uroczystość była dość skromna, bez białej sukni, wesela i tłumu gości. Był to ślub cywilny, sama Lodovica była ubrana bardzo minimalistycznie. Bez drogiej biżuterii i eleganckich sukienek. A mimo to, wyglądała jak księżniczka z bajki! Na ślub zaproszono tylko najbliższą rodzinę.

Po stronie Lodo, świadkiem była jej starsza siostra Ilaria, która jest już zamężna. Ilarii towarzyszyła rówież córeczka, mała Mia, której prawdopodobnie Lodo jest ciocią chrzestną.


Rodzi się pytanie: Czy Lodovica przejęła teraz nazwisko po mężu, czy pozostała przy swoim?
Moim zdaniem, pozostała przy swoim. Owszem, Lodovica Goldschmitd nie brzmi tak tragicznie, acz kolwiek, Włoszka znana jest na świecie jako Lodovica Comello. Wątpię, aby chciała zmieniać nazwisko, skoro tak jest rozpoznawalna.  

Lodovica również się wzruszyła, na zdjęciach widać delikatne łzy:

 Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

 Bezpośredni odnośnik do obrazkaCieszycie się ze ślubu Dudu i Tomasa?

9 komentarzy:

 1. Szkoda że nie zaprosiła swoich przyjaciół z Violetty:(

  OdpowiedzUsuń
 2. O mój boże ale niespodzianka

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Boże - wielka litera
  2. Nie wzywaj na daremno, proszę
  A co do nniespodzianki, to masz rację ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. O ja cię :O Lodo tak umie zaskoczyć! Kompletnie się tego nie spodziewałam! Tak się cieszę, że jest szczęśliwa! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Na 3 zdjęciu od góry lodo wygląda jak by była w ciąży? !
  PS : Ale niespodzianka !!

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…