12 marca 2015

Wyniki konkursu:" Wygraj Simplemente Tini"

Wreszcie są, długo wyczekiwane wyniki naszego pierwszego blogowego konkursu" Wygraj Simplemente Tini". Dostałam wiele prac, które bardzo mi się spodobały, jednak wygrać może tylko jeden. Wasze dzieła wykonane były ręcznie, komputerowo, w różny, kreatywny sposób. Jednak jedna podbiła nasze serca. Była zrobiona własnoręcznie, a pomysł na jej stworzenie był na prawdę świetny. Bardzo proszę, aby zwycięzca szybko się ze mną skontaktował, podając dane do wysyłki paczki.

Nagrodę otrzymuje:

Marcelina Lipa

Wyświetlanie 20150227_210057.jpg

7 komentarzy:

 1. Sory że się reklamuję z blogiem ale też muszę się jakoś wybić.

  http://www.simplesite.com/builder/pages/preview3.aspx

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Popatrzcie na ten blog. Są tam akcje koncertowe: http://violettapl.blogspot.com/2015/03/violetta-live-odz-2015-akcje-koncertowe.html#more Podawajcie dalej, żeby więcej osób zobaczyło ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Popatrzcie na ten blog. Są tam akcje koncertowe: http://violettapl.blogspot.com/2015/03/violetta-live-odz-2015-akcje-koncertowe.html#more Podawajcie dalej, żeby więcej osób zobaczyło ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Napiszesz post o tym jak w 80 odcinku violetty3 podczas show tini wkładała jorge język do buzi podczas pocałunkuhttp://www.youtube.com/watch?v=CFj5eowRrw0&feature=youtube_gdata_player

  OdpowiedzUsuń
 6. http://www.youtube.com/watch?v=CFj5eowRrw0&feature=youtube_gdata_player

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…