28 marca 2015

Violetta Live już JUTRO!!!!

Długo wyczekiwany koncert Violetty już jutro na Atlas Arenie! Odkąd pojawiły się pierwsze bilety na koncert o godzinie 19:00 aż do jutrzejszego dnia minęło już... uwaga.... 126 dni! Obsada jest już w Polsce, na lotnisku bowiem pojawiła się wczesnym popołudniem. Aktorzy zostali przywitani przed fanów bardzo hucznie! Na twitterach gwiazd widnieją już pierwsze wzmianki o Polsce! Dokładnie cały okres czasu od przyjazdu do teraz przedstawiła wam Angeles, ja natomiast zajmę się sprawami bardziej organizacyjnymi. Jest to o tyle trudne, że cały czas ciężko mi złapać stabilny oddech :D a to wszystko spowodowane jest tym, że moi idole stoją na polskiej ziemi. Herbatka uspokajająca i do dzieła! Co ze sobą zabrać, o której godzinie być i itp. w rozwinięciu! Zapraszam!


Zacznijmy może od chyba oczywistych spraw, ale jednak warto je przypomnieć, żeby ktoś się nie pomylił. Pierwsze KONCERTY VIOLETTA LIVE 2015 odbędą się jutro tj, 29.03.15 r. w Łodzi na Atlas Arenie przy ul. Bandurskiego 7.

Godzina 14:30- wejście od godziny 13:00
Godzina 19:00- wejście od godziny 17:30

Kolejną ważną sprawą jest odbiór biletów oraz wejście. Warto zauważyć, że każda grupa biletowa wchodzi innym wejściem. Tzn.: że osoby, które kupiły bilety Vip wchodzą innym wejściem niż pozostali. Livenation.pl udostępnił nam na szczęście mapkę, więc każdy bez problemu ogarnie, gdzie ma iść. Jeśli chodzi o kasy biletowe to tak:

Kupić i odebrać bilety można przy bramie nr 1, 29 marca(jutro) w godzinach: 10:00-21:30. 

Vipy wchodzą bramą nr 1, cała reszta pozostałymi bramami :)
 

Przejdźmy teraz do sprawy, moim zdaniem, najważniejszej! Co ze sobą zabrać. Wiele osób nurtuje ten problem, jednak ja jestem już w pełni spakowana. Moja torebka leży i czeka, więc przedstawię wam jej zawartość. Zacznę od tego, że znacznie lepiej jest wziąć torebkę niż plecak. Dlaczego? Plecak zajmuje wiele miejsca, więc weźcie pod uwagę to, że przy bramach do wejścia będzie wielki tłok. Ciężko wam będzie się przedostać przed tłum Vilovers. Torebka jest racjonalnym rozwiązaniem, nie wiele miejsca zajmuje, wygodna, a pomieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Więc co w nią włożyć?
„Jesteście gotowi? ✨✨✨”- BILETY
- DOKUMENT TOŻSAMOŚCIOWY( dowód, legitymacja) 
- PIENIĄDZE
- woda nie większa niż0,5l - i tutaj bywa różnie. Na koncertach albo zabierają butelki, albo odkręcają i zabierają tylko korek. Polecam zapakowanie do torebki własnego korka-zapasowego- aby w razie co, zamknąć butelkę :)
- coś do zjedzenia
- zgoda rodziców, jeśli jesteś nie pełnoletnią osobą
- chusteczki higieniczne
- długopis
- zeszyt, notatnik
- telefon
- ładowarkę do telefonu( nie pytajcie, po prostu weźcie)

Ważny jest też regulamin, którego chyba nikt nie lubi, więc wypisałam tylko najważniejsze rzeczy, których nie możecie wnieść na arenę. Oczywiście są osoby, które" kochają łamać zasady", ale radzę im to przeczytać :D

NIE WNOSIMY:
- aparatów fotograficznych z wymienną optyką, kamer, laptopów, ipadów i tabletów
-  trąbek i wuwuzeli
- materiałów reklamowych, ulotek i tego typu rzeczy
- napojów w szklanych butelkach, puszkach, o pojemności większej niż 0,5l
- parasolek, broni i laserów- ale to chyba oczywiste :D


Kiedy już wiemy, co zabrać, pozostaje kwestia samego koncertu. Gdyż, iż, ponieważ jest to najważniejszy koncert w życiu Vilovers, należy zachowywać się KULTURALNIE, aby nikomu tego koncertu nie zepsuć. Bardzo proszę o nie pchanie się na siłę w kolejkach do wejścia na arenę, ponieważ każdy z was ma numerowane miejsce i nikt wam go nie zajmie! Akcje koncertowe też ważna sprawa. Dodałam je na bloga wcześniej :) Jeśli podczas koncertu będą przeprowadzane akcje, o których nie wiedzieliście, a będzie taka możliwość to UCZESTNICZCIE w nich! ;)
 

SPOTKANIE Z NAMI!
50 osób zgłosiło się, że chce przed koncertem się z nami spotkać. Pamiętamy o was a Angeles i mamy dla was mały gadżet. Nie wiem, czy dla wszystkich starczy, ale to okaże się na miejscu. Jak nas rozpoznać? Będziemy miały na kurtkach plakietki z napisem: REDAKCJA BLOGA VILOVERSPOLSKA i odpowiednio Alex.Rosen i Angeles. Około godziny 13:00 znajdziecie nas przy bramie A1, bo tamtędy wchodzimy :) W środku areny, gdy nas zauważycie, śmiało podejdźcie! Czekamy na was!!!

Do zobaczenia jutro Vilovers!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…