21 marca 2015

18 urodziny Tini- to już dziś!

Dzisiaj, 21 marca 2015 roku idolka milionów nastolatek, znana na całym świecie jako Violetta, kończy swoje 18 lat! Wydaje się, jakby to było wczoraj, kiedy ujrzeliśmy na ekranach naszych telewizorów 14-letnią Martinę Stoessel, która dopiero co zaczynała swoją karierę w wielkim świecie show biznesu. Dziś znamy ją już jako młodą kobietę, wkraczającą w swoje dorosłe życie, które z każdym dniem nabiera coraz szybszego tempa.V-lovers i Tinistas z całego świata przez cały dzień składają jej masę życzeń na portalach społecznościowych, głównie na Twitterze, fani szaleją i świętują osiemnastkę naszej Tinity.
Was również zachęcam do wysłania jej kilku ciepłych słów, czy to w języku angielskim, hiszpańskim, możecie nawet złożyć jej życzenia w postaci krótkiego filmu, lub kilku zdjęć ;)
 
 


Przyjaciele z obsady serialu, również przygotowali dla niej niespodziankę, w postaci krótkiego filmu z trasy koncertowej, na którym śpiewają 'Feliz Cumple', czyli piosenkę urodzinową w języku hiszpańskim odpowiadającą naszemu 'Sto lat!'. Życzenia te, nagrali podczas, gdy Tini miała próbę piosenki Libre Soy na koncert w Genewie.
Los chicos de #ViolettaLive tienen una sorpresa muy especial para @TiniStoessel en su cumpleaños. #Felices18Tini https://t.co/TgL6fYIPaI
Życzenia od Clari Alonso:

Parecían que nunca iban a llegar... Felices 18 hermosa de mi corazón @TiniStoessel ❤️ Te quiero con mi alma y más!
Życzenia od jej najlepszej przyjaciółki Mechi Lambre:

Feliz cumpleaños hermana. Te amo desde el alma @TiniStoessel
 
 FELIZ CUMPLE TINI! ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…