3 stycznia 2015

Versus

Nasza obsada wzięła udział w nowej serii filmików VERSUS zorganizowanych przez Disney. Są to krótkie nagrania z zadaniami, które muszą wykonać aktorzy. W każdym zadaniu jest jeden zwycięsca. Oglądając to bardzo się uśmiejecie! Zapraszam!

Pierwsza konkurencja to pojedynek między Albą i Candelarią. Zadaniem dziewczyn było zrzucenie wszystkich kuleczek przyczepionych do kombinezonu. Która zrobi to szybciej, wygra. Na wykonanie zadania aktorki otrzymały mintę! Kto wygrał???


Druga konkurencja polegała na wymienieniu jak największej ilości par z serialu Violetta. O zwycięstwo pojedynkowali się: Jorge, Samuel. Lodovica, Facundo, Alba, Ruggero, Candelaria oraz Mirta.


Kolejne zadanie polegało na odgadnięciu, kto jest na zdjęciu z dzieciństwa. W tej konkurencji udział wzięli: Lodovica, Candelaria, Martina, Ruggero, Facundo, Macarena, Alba i Samuel.W kolejnej konkurenci chodziło oto, aby odgadnąć, kim się jest. Aktorzy mieli na czole zaklejone postacie z bajek i filmów. Musieli powiedzić, kim są.Przed ostatnie zadanie pojegało na zrobieniu selfie. Nie było to jednak takie proste, bo trzeba było się wzorować na wyznaczonych opisach. Kto wygrał? :DOstatnie zadanie to rywalizacja między: Mechi, Cande, Albą i Macą. Dziewczyny ubrane w kombinezony i okulary siedziały na krzesłach. Ich zadaniem było wymienić bez powtórki np: programy emitowane na Disney Channel lub chłopaków z Violetty. Dziewczyna, która nie zdążyła została oblana farbą.Które zadanie najbardziej wam się podobało? 
Chcielibyście wziąść w nich udział?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…