22 stycznia 2015

Martina Stoessel: Pierwszy Europiejski Twitcam!

Link znajdziecie na blogu, gdy tylko Tinitaa go udostępni :)
Moi drodzy, do dzieła!!! Spamujemy! Jesteśmy już online!

TiniCam

Przez ostatnie kilka miesięcy nasza Tinita była bardzo zapracowana. Trzeba przyznać, że wiele się wydarzyło w życiu dziewczyny. Jej sława wzrasta, a ona razem z nią. Pojawiła się książka o Martinie, wiele sesji zdjęciowych z jej udziałem a na dodatek rozpoczęła się trasa koncertowa Violetta Live, do której próby również zabierały wiele czasu. Teraz Martina z całą resztą przebywa w Portugalii, gdzie czekają ją nowe koncerty i wyzwania. Mimo ciągłej pracy, dziewczyna nie zapomina o swoich fanach. Poinformowała nas dzisiaj, że już nie długo odbędzie się Twitcam z nią prosto z Portugalii. Więcej informacji w rozwinięciu ;)

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Tini napisała dokładnie w który dzień i o której godzinie możemy się spodziewać spotkania z nią online:


" W ten czwartek 22 stycznia #TINICAM o godzinie 19:00 w PORTUGALII o godzinie 16:00 w ARGENTYNIE! Sprawdźcie godziny w swoim kraju! Kocham was ♥"

Podsumowując już w najbliższy czwartek o godzinie 20:00 w Polsce( w Portugalii jest godzinę do tyłu) musimy zasiąść przed komputerami i wziąć udział w niezwykłym Twitcamie z Tini. 
Dlaczego niezwykłym? Bo prosto z Europy!

Bezpośredni odnośnik do obrazka

A więc, kto z was już szykuje się na europejski TiniCam???

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…