19 stycznia 2015

Candelaria i Ruggero jako nowa para? + wakacje w Rio De Janeiro( Aktualizacja)

Z pewnością wielu z was zauważyło, że ostatnio Ruggero Pasquarelli jak i sama Candelaria Molfese dodaje na portale społecznościowe wspólne zdjęcia. Ta dwójka aktorów zaczęła spędzać ze sobą coraz to więcej czasu. Pojechali razem na wakacje, razem zwiedzali Madryt. Czyżby coś zaiskrzyło? Postanowiłam trochę poszperać i przedstawić wam, to, jak prezentuje się owa sytuacja. Zapraszam!

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Zacznijmy może od wpisów na twitterze, które dodawał Ru oraz Cande:

Pierwszy z nich dodał Ruggero już 8 grudnia:

" Latać oh oh!!! "

 

,, Dziękuję"

" Co mi zrobiłaś? Niemożliwe jest nie myśleć o tobie"Pełno serduszek, para trzymająca się za ręce i odnosniki do współnych zdjęć, które dodałam. Nie jest to podejrzane? 20 grudnia 2014 roku Ruggero podał dalej tweet jednej z fanek:" @_ruggero podoba ci się???? To ty i Cande w iguazu"
Iguazu do wodospad na granicy Argentyny i Brazylii. Właśnie tam na początku grudnia Cande i Ruggero wybrali się na urlop. Zdjęcia dodałam pod tweetami :)

Przejdźmy teraz do Cande, która również wstawia różne WAŻNE tweety:


" @_ruggero piękny"Pamiętacie ten obrazek? Para tzrymająca się za ręce. Ten sam obrazek pojawił się wcześniej u Ruggero." Piiiiiiichhh... Tęsknię na tobą!"

Tą wiadomość powyżej Cande wstawiła zaraz po wylocie Ruggero do rodziny.


" @_ruggero: Dziękuję @kndmolfese" a ja dziękuję tobie"

 

Jeśli chodzi o wspólne wakacje o których wspomniałam wcześniej, oto zdjęcia:Zanim owa dwójka wybrała się nad wodospady, wraz z kilkoma osobami z obsady pojechali na kilka dni do Brazylii. Towarzyszyła im: Lodovica, Tomas, Macarena i Damien. Oto zdjęcia:


Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka
A oto zdjęcia Candelari i Ruggero:


Bezpośredni odnośnik do obrazkaBezpośredni odnośnik do obrazka


Bezpośredni odnośnik do obrazka

Na koniec kilka prywatnych zdjęć, które dodali Ru i Cande:


Co sądzicie o tej dwójce? 

Aktualizacja!!!
Cande potwierdziła swój związek z Ruggero :) 
+ kilka nowych zdjęć pary :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…