16 grudnia 2014

Violetta Live Polska 2015

Kto powiedział, że marzenia się nie spełniają? :)  Już po temacie postu zapewne wiecie o co chodzi. Obsada serialu "Violetta" zawita do Polski w 2015 roku! Co najlepsze, nie raz :) Otóż odbędą się aż 4 koncerty! Poniżej przedstawiam Wam szczegóły, co do spotkań z naszymi idolami:


   

29 marca Atlas Arena-Łódź godzina 14:30 i 19:00
W mieście położonym w centrum naszego kraju odbędą się aż 2 koncerty w ten sam dzień! Bilety na godzinę 19:00 (pierwszy koncert ogłoszony przez Disney) sprzedały się uwaga...  w 6 godzin w porze szkoły i pracy! Po tak ogromnym sukcesie, producenci czym prędzej ogłosili 2 koncert o 14:30, na który bilety również rozeszły się jak świeże bułeczki :) Po tej sprzedaży fani fioletowego serialu, którym nie udało się kupić biletów, lub namówić rodziców na wyjazd do Łodzi, stracili nadzieję na spełnienie swojego marzenia, lecz...
organizatorzy przygotowali dla nas kolejną niespodziankę!22 sierpnia Warszawa-Stadion Narodowy godzina 19:00

25 sierpnia Kraków-Arena Kraków

 Przedwczoraj 9:00 rano rozpoczęła się sprzedaż biletów na następne dwa koncerty w Polsce, które odbędą się w 2 największych miastach Polski, w tym naszej stolicy.

BILETY MOŻNA ZAKUPIĆ TUTAJ:

www.livenation.pl

Jak widać na stronie bilety VIP GOLD z Meet & Greet kosztują 2200zł czyli 400zł więcej niż na koncerty w Łodzi. Jaka jest tego przyczyna? Najprawdopodobniej producenci chcą mieć troszkę więcej w swoich portfelach, i cena odpowiada wielkości miast, w których koncerty się odbędą.
 Lecz...

My w Polsce polujemy na bilety, a w Argentynie trwają już przygotowania na to wielkie wydarzenie. Kilka zdjęć i filmików od obsady: (post będzie aktualizowany o nowe materiały :)

Asi quede despues de ensayar para #ViolettaLive 💪😴 pic.twitter.com/rRhlUYlQ7EA tutaj jeszcze 2 filmiki promujące trasę:
Cieszycie się? Ja już nie mogę się doczekać :) Piszcie w komentarzach, na który koncert się wybieracie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…