29 grudnia 2014

Violetta Live: Inauguracja trasy + kogo zobaczymy na scenie a kogo nie?

Obsada Violetty już w pełni przybyła do Madrytu, gdzie rozpoczęła próby do pierwszego show nowej trasy Violetta Live 2015. Już 3 stycznia na wielkiej scenie pojawią się wszyscy aktorzy, dając niesamowite przedstawienie. Lecz zanim to nastąpi, potrzebne jest wielkie otwarcie! I takie też będzie! Hiszpańskie gazety poinformowały nas, że dzisiaj, 29 grudnia 2014 roku o godzinie 17:00 obsada spotka się z fanami i uroczyście rozpoczną nową trasę. Przetłumaczyłam kilka ważnych zdań. Zapraszam dalej :)

" Martina Stoessel wraz  z resztą bohaterów serialu Disney Channel" Violetta" pojawi się 29 grudnia 2015 roku o godzinie 17:00  dla fanów na balkonie Teatru Real w Madrycie..."

" Z balkonu Teatru Real, Stoessel zaśpiewa z przyjaciółmi kilka piosenek, które otworzą całą trasę Violetta Live..."

 Jestem pewna, że choć cała inauguracja pewnie nie będzie transmitowana na żywo, to pojawią się nagrania na youtubie dodane przez fanów. Skoro ma to być zapowiedź trasy, piosenki, które zaśpiewa obsada, na pewno będą w repertuarze całego show. Ale nie wszyscy aktorzy dla nas zaśpiewają. Wśród nich zabraknie 3 ważnych osób. Kogo i dlaczego?


Pierwszą osobą, której nie zobaczymy na scenie to Xabiani Ponce de Leon. Aktor, który zagrał serialowego Marco, a do obsady dołączył w drugim sezonie. Występował podczas Violetta En Vivo, lecz teraz go zabraknie. W trzecim sezonie pojawił się tylko w początkowych odcinkach, ponieważ wyjechał, aby rozpocząć karierę solową. Na swoim twitterze również ogłosił, że odchodzi:


" Nowy cykl. Nowy dom, nowy look, nowe projekty, nowe podróże, nowe doswiadczenia, nowe przygody!!"

Oprócz tego Xabi porozmawiał sobie otwarcie również z Martinem Sabanem, producentem Violetty, o tym, że odchodzi, jednak nie tłumaczyłam tak długiej rozmowy.


Drugą osobą, która nie pojawi się na Violetta Live jest Nicolas Garnier czyli serialowy Andres. Chłopak zagrał przyjaciela Leona, trochę rozstrzepanego człowieka, który nie mógł znaleźć prawdziwej miłosci. Toti o odejściu poinformował nas również na twitterze:" Przyjaciele z całego świata, z przykrością informuję, że nie będzie mnie na ViolettaTour w przyszłym roku. zawsze doceniam wasze zamiłowanie."


Ostatnią osóbką, której zabraknie jest Lodovica Comello. Szok? Dla mnie bardzo, ponieważ bardzo ją lubię, wręcz kocham. Kupując bilety na Live miałam nadzieję, że usłyszę swoją ulubioną piosenkę na żywo. Trudno się mówi. Lecz za nic ją nie winię. Zobaczę ją na LodoTour :D Dziewczyna wybrała karierę solową i należy to uszanować. Co prawda zabraknie kilku piosenek Francesci, np: Veo Veo, Aprendi A Decir Adios.... Możliwe, że zastąpi ją Alba lub inna dziewczyna, ale to wszystko okaże się dopiero 3 stycznia. Na razie musimy czekać ;)


Na Violetta Live nie pojawi się również Macarena Miquel( Gery) i Damien Lauretta( Alex).

 

W takim razie kogo zobaczymy na scenie? Tą informacją podzielił się z nami Disney:Wystąpią:

Martina Stoessel jako Violetta,
Candelaria Molfese jako Camila,
Diego Dominguez jako Diego,
Alba Rico Navarro jako Naty,
Facundo Gambandé jako Maxi,
Mercedes Lambre jako Ludmiła,
Ruggero Pasquarelli jako Federico,
Samuel Nascimento jako Broduey
oraz
Jorge Blanco jako Leon!


Co sądzicie o inauguracji? Żałujecie, że te kilka osób nie pojawi się na scenie? 
Kogo najbardziej wam zabraknie? 
Jaką piosenkę chcielibyście usłyszeć najbardziej?

1 komentarz:

  1. nie "Martinem Sabatinem" tylko jak już "Martinem Sabanem" bo on się nazywa Saban nie Sabatin :)

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…