30 grudnia 2014

Violetta 3: Justyna Bojczuk- streszczenie odcinków z jej udziałem

O tym, że Justyna Bojczuk wystąpi w trzecim sezonie Violetty wie już chyba każdy. Dziewczyna potwierdziła swój udział wieloma zdjęciami i tweetami. Z dnia na dzień o jej występie w serialu wiemy coraz więcej. W internecie krążą nagrania, na których śpiewa z Jorge oraz urywki odcinków. W tym poście znajdziecie mnóstwo informacji o Justynie i tym, co czeka nas w odcinkach z nią. Streszczenie każdego odcinka z jej udziałem. Zapraszam!


Na samym początku Disney poinformował nas o imieniu bohaterki. Justyna Bojczuk zagra dziewczynę o imieniu Matylda. Oglądałam odcinki po hiszpańsku i wiem, że Justyna pojawi się w 47 odcinku. Przyjedzie wtedy chyba na wymianę, ale nie jestem pewna. Kolejno: Tini pyta Matyldę o imię, a dziewczyna zaznacza, że jest polką. Pierwsze osoby, jakie poznała dziewczyna to Violetta, Leon, Andres, Maxi, Federico i Brodway. Następnie Matylda ujawni widzom, że jest związana z motorcrossem. Będzie chciała namówić Leona, aby wrócił do tego sportu. Na początku nie będzie jej łatwo, bo chłopak nie koniecznie będzie chciał z nią rozmawiać. W końcu Justyna przyjdzie do garażu Leona, gdzie razem zaśpiewają pierwszą piosenkę " Podemos" po angielsku czyli" In my dreams". Będzie to w 48 odcinku.


* Pewnie zastanawia was, dlaczego akurat po angielsku. Myślę, że dlatego, iż Matylda nie na tyle zna hiszpański, aby móc śpiewać na pamięć. Scenariusza się wyuczyła, bo musiała. Język też nie jest jej obcy, lecz śpiewanie nie jest takie proste.

Całą scenę z piosenką zobaczy Gery, która będzie potem groziła Matyldzie. Będzie po prostu zazdrosna i będzie starała się udowodnić Matyldzie, że Leon jest jej. Rozmowę dziewczyn usłyszy Leon, który będzie dość zdenerwowany.

Zobacz obraz na Twitterze

W 49 odcinku Matylda razem z chłopakami będzie przebywała chwilę w garażu Leona. Maxi założy jej czapkę i zacznie robić coś z pałeczkami od perkusji :D Federico z Leonem zauważą to i popatrzą na Maxiego dość jednoznacznie. Pod koniec odcinka Maxi oprowadza Matyldę po Studiu. Wchodzą do sali muzycznej. Razem śpiewają piosenkę" Ser Mejor" po angielsku oczywiście. Wszystko widzi Naty, która od razu robi się smutna. 
W 50 odcinku Maxi wraz z Andresem i Broadway'em spacerują, gdy nagle zjawia się MAtylda, bierze pod pachę Maxiego i chce, by ją odprowadził do Studia. Andres widząc to, mówi, że musi pogadać z Maxim, a chłopak Camili odprowadza Matyldę. Pod koniec odcinka Maxi spaceruje samotnie i wspomina o Nati, natomiast dziewczyna idąc na przeciw wspomina o Maxim. Raper wpada na Matyldę. Natomiast prawa ręka Ludmi spotyka chłopaka gwiazdy, siada z nim na ławce i rozmawia. 


W 51 odcinku Matylda podrywa Maxiego. Naty zaczyna się z nimi kłócić. W późniejszych scenach Maxi znów spaceruje i rozmyśla, gdy nagle widzi naszą Justynkę, która siedzi na ławce i gra na gitarze'' En Mi mundo" . W ostatnich minutach 52 odcinka Justyna próbuje pocałować Maxiego.

W 53 odcinku Matylda z Broadway'em, Maxim i Andresem śpiewają kolejną piosenkę" Ser Mejor". Następnie chłopacy nagrywają teledysk do nowej piosenki zespołu, gdzie Maxi śpiewa dla Matyldy. ta go przytula. W 54 odcinku Maxi mówi jej, że już nic nie czuje do Naty. Odchodzą, trzymając się za ręce. 


W 55 odcinku Matylda znów śpiewa z Leonem" Podemos".  


W 56 odcinku Matylda wraz z Maxim wykonują piosenkę" Ser Mejor". Dziewczyna pyta rapera, czy wszystko w porządku z Naty. Później Justyna rozmawia z Natalią, która zapłakana mówi, że wszystko jest ok. Następnie Maxi wpada na Matyldę i mówi" CZEŚĆ"!!!! 


W 57 odcinku Matylda oznajmi Maxiemu, że wraca do Polski. Poźniej trwa impreza pożegnalna dla Matyldy w garażu Leona. Matylda w towarzystwie Camili, Francesci i Violetty dziewczyna śpiewa" Supercreativa". 


Tak kończy się przygoda Justyny z serialem Violetta. 
Zagrać w 10 odcinkach tak światowego serialu to nie lada wyzwanie jak i przyjemność. 
Dałą radę? Jak podoba wam się jej hiszpański? a jak piosenki, które śpiewa Justyna? 
nie możecie się doczekać polskich odcinków?Bezpośredni odnośnik do obrazka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…