31 grudnia 2014

Repertuar trasy Violetta Live 2015

Dwa dni temu odbyło się wielkie otwarcie nowej trasy Violetta Live podczas którego obsada zaśpiewała kilka piosenek. Niektóre z nich znajdą się w repertuarze koncertu. Oprócz tego, Martina Stoessel napisała na swoim twitterze kilka ważnych informacji o tym, co zaprezentuje na scenie. Zdjęcia promocyjne Disney'a również troszeczkę nam podpowiadają. O tym, co usłyszymy na koncercie napisałam krótki post. Zapraszam!


Lodovica Comello, która nie wystąpi na scenie podczas Violetta Live 2015 śpiewała w większości piosenek. Miała wiele solówek, jak i wersów, które eksponowały jej głos. W tym wypadku, że jej zabraknie, mnóstwo piosenek wypadnie. Tak więc trzeba zaśpiewać coś innego. A co? O tym pionformowała nas sama Martina:

" Będę śpiewać #LIBRESOY w trakcie całej trasy #ViolettaLive."


O drugiej swojej piosence Tinita napisała już 6 grudnia w Mikołajki. Można uznać, że jest to pewien prezent dla fanów. Oto, co napisała:

" Wierzę, że przyjdzie zobaczyć występy #ViolettaLive...... underneath it all"


Wczoraj pojawiła się nowa wiadomość od Tini, zaraz z prób. Dziewczyna wstawiła zdjęcie, które wyraźnie sugeruje nam, który kolejny utwór wykona. Będzie to" SuperCreativa":Wspomniałam wcześniej, że Disney ostatnio zasugerował nam, które Violettowe hity usłyszymy podczas show. Dodano zdjęcie z prób, na którym widać bardzo znajome nam ruchy i bez problemu możemy dopasować je do utworu. Pierwszy na obrazku jest Ruggero. Z tym chłopakiem łączymy dwa hity:" Rescata mi Canción" oraz " Luz, Camara, Accion". Który z tych utworów usłyszymy? Tego do końca nie wiadomo, lecz na pewno będzie to jeden z nich. Jako druga na zdjęciu prezentuje się para: Candelaria wraz z Samuelem. Tańczą oni razem, więc moim zdaniem będzie to nowa piosenka zespołu pt:,, Mas Que una Amistad". W teledysku występuje i Camila i Brodway. Jest to moja ukochana piosenka zespołu, więc mam nadzieję, że ją zaśpiewają. Ostatnia na zdjęciu jest Alba z charakterystyczną złotą chustą. Z pewnością jest to duet z Mechi czyli piosenka" Peligrosamente Bellas". Wczoraj Martina dodała na Facebooka zdjęcia z próby już z Madrytu. Widać na nim charakterystyczne, kolorowe, świecące mikrofony z którymi aktorzy tańczyli do piosenki" Euforia' oraz " Tienes el Talento". Tata dziewczyny również szpiegował i udostępnił zdjęcia właśnie z tej próby. Te dwie piosenki wraz z" Hoy Somos Mas" otwierały koncert. Czy tym razem będzie podobnie? Bardzo możliwe. 
Podsumowując, oto piosenki, które na pewno usłyszymy na koncercie:
-" Libre Soy"
-" Underneath It All"
-" SuperCreativa''
-" Rescata mi Canción" lub " Luz, Camara, Accion"
-" Mas Que una Amistad"
-" Peligrosamente Bellas"
-"Euforia''
-" Tienes el Talento"

Cieszycie się, że usłyszycie te utwory? 
Który jest wasz ulubiony?

1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…