23 grudnia 2014

Mirta Wons w Polsce?

Wiele razy zdarzało się, że Mirta Wons pozdrawiała swoich fanów z Polski na twitterze, składała im życzenia świąteczne, wstawiała zdjęcia z polskim akcentem. Kilka razy wspomniała nawet, że z Polską wiele ją łączy m.in. przodkowie. Kilka dni temu( 19 grudnia) na swoim twitterze Mirta zamieściła kolejny tweet zaadresowany do polskich fanów:


" Dobry wieczór Polska! Proszą @Violetta_Disney czy mogę przyjechać razem z @TiniStoessel do Polski! Chcę poznać moją drugą ojczyznę! Kochamy cię i buziaki!!!"

Czy to oznacza, że Mirta przyjedzie na En Vivo? Moim zdaniem wszystko jest możliwe. Violetta Live odbędzie się aż w 3 miastach, poczynając od Łodzi. Czy kobieta zdecydowałaby się przyjechać na wszystkie show? Wydaje mi się, że mogłaby pojawić się tylko w Łodzi, albo w Warszawie i Krakowie. Chociaż Mirta jest dość wybuchową kobietą, więc nic nie staje jej na drodze, aby odwiedzić wszystkie 3 miasta. Jeśli chodzi o szczegóły przyjazdu, jeśli się on odbędzie, Mirta na pewno nas o tym poinformuje :) Wtedy zaktualizuję post.

Chcielibyście, aby Mirta odwiedziła nasz kraj?

Bezpośredni odnośnik do obrazka 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…