10 listopada 2014

Violetta 3: Premiera już dziś!

Za dwie godziny na naszym ekranie, na kanale Disney Channel, zostanie wyemitowany pierwszy odcinek trzeciego sezonu Violetty! Odliczanie na blogu trwa, a równo o godzinie 16:00 zegar się zatrzyma, a wszystkie Vilovers w całej Polsce zasiądą przed telewizorem i będą cieszyć się nowym sezonem ukochanego serialu. Disney Channel zrobił nam niespodziankę i udostępnił pierwsze 3 minuty serialu z polskim dubbingiem. Również aktorzy pamiętają o dzisiejszej premierze w Polsce, jak np: Alba Rico. Wszystko w rozwinięciu!

Jak wcześniej napisałam, Disney przygotował dla nas premierowe 3 minuty serialu z polskim dubbingiem. Za wiele się nie zmieniło, ale to co innego, niż oglądanie po hiszpańsku :D Jeśli chodzi o Ludmiłę, jej głosu nadal użycza Justyna Bojczuk. Mnie najbardziej wzruszył moment, kiedy Leon do kamery mówi, że jest w trasie z najwspaniajszą dziewczyną *_* Widzimy też pierwsze sekundy Diecesci, kiedy to podekscytowana Fran upada, a Diegito ją łapie. Oto nagranie;


Gwiazdy Violetty również pamiętają o premierze 3 sezonu Violetty w Polsce! Alba Rico napisała na swoim tweeterze bardzo ważną rzecz:


" Dzisiaj rozpoczyna się Violetta 3 w Polsce!!!!"


Lodovica Comello co prawda sama nie napisała nic o premierze w Polsce, ale podała kilka tweetów od polskich fanek:Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć wam miłego seansu i niesamoiwtych wrażeń podczas oglądania trzeciego sezonu Violetty! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…