21 września 2014

Violetta 3: Zapowiedź 21 odcinka!

Już nie długo Disney Channel rozpocznie emisję kolejnych odcinków Violetta 3. Kilka tygodni temu, kończąc 20 odcinek, pozostawiono nas w napięciu i ciekawości, stawiając pytanie: Co się stało? Z pewnością pamiętacie, jak przed wejsciem na scenę naszej obsady, nagle do Pablo zadzwonił telefon, a ten usiadł i prawie zamarł, nie mówiąc o co chodzi. Podejrzewałam, że może coś z Antonio, albo ze Studio On Beat. 


Ta tajemnica nadal zostaje nie rozwiązana, ponieważ z zwiastunu 21 odcinka nic nie wynika. Wiadomo tylko, że będzie to zła wiadomość :( a co jeszcze znajdziecie w tym krótkim nagraniu? Z pewnością Germana i Priscillę, którzy rozmawiają z córkami, Gery z Leonem na ławce oraz wykon" Algo Se Enciente". Wiele przed nami, kolejne tajemnice już nie długo wyjdą na jaw. Zapraszam do oglądania zapowiedźi 21 odcinka! :)


Jak wam się podoba? Jesteście ciekawi, co kryją nowe odcinki???

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…