11 października 2014

Violetta 3: Dziś nowy odcinek + premiera 3 sezonu z Polsce!!!( aktualizacja 2)

Dzisiaj mamy bardzo ważny dzień! Święta data dla każdego Vilovers! 22 września czyli premiera 21 odcinka Violetta 3! Dokładnie o 23:00 czasu polskiego będziemy mogli obejrzeć porcję kolejnych 20 odcinków ostatniego sezonu naszego kochanego serialu. Wyjaśni się wiele tajemnic, między innymi co usłyszał Pablo odbierając telefon, bo to chyba ciekawi każdego. Postaram się podać link, gdzie i jak oglądać :)


Aktualizacja 2
Kolejny polski akcent trzeciego seoznu w Disney Channel!


Mam dla was też informację o premierze serialu w Polsce! Otóż pewnie pamiętacie, jak dodałam post o tym, że radio Eska potwierdziło iż trzeci sezon pojawi się u nas jesienią. Następnie to Disney oraz TVN 7 poinformował nas bliżej, że będzie to listopad. Teraz juz wiemy! Oficjalna premira 3 sezonu Violetty w Polsce nastąpi 3, 10, 17 lub 24 listopada. Wszystko nabiera tempa: pojawiły się polskie promo( o czym napiszę jutro), a w Disney Channel znajdziemy ZAPOWIEDŹ!!! Oto ona:


W nagraniu widać urywki pierwszego odcinka Violetty. Sukces osiągnięty! teraz trzeba tylko czekać na dokładną datę premiery i cieszyć się, tym co mamy! :)

Jak podoba wam się promo? 
Jesteście ciekawi, co wydarzy się w dzisiejszym odcinku Violetty 3?

Aktualizacja!!!

Firma Derform potwierdziła datę premiery trzeciego sezonu w Polsce! Będzie to 10 listopada bieżącego roku :)
Post użytkownika Derform.

1 komentarz:

 1. Ten sezon będzie dziwny. Leon będzie miał wypadek i jeszcze jakaś nowa zakręci trochę Leonem. Potem pojawi się jakiś dziwny chłopak który namąci w związku między Violettą a Leonem i oczywiście jak wszyscy się domyślacie Leon się obrazi na Violę ( jak żeby inaczej! xd ) i prawdopodobnie ich związek się zakończy ( jeszcze Diego i jego ojciec wyremontują jakieś miejsce gdzie będzie ich (ala) studio.) Ale teraz będzie maga dziwnie!!!!!!!!!!!!!! Violetta będzie się przebierać za jakąś inną dziewczynę która ma czerwone włosy!!!!!!!!!!! I okulary! ( Bo przecież Violetta jest zazdrosna o tą nową która się zapisała do tego ich studia. I jeszcze Violettcie będzie pomagać kto?... oczywiście że Fran. MASAKRA!!!!!!!!!
  Żeby nie było że sobie to wszystko zmyślam to proszę sobie wejść na anyfiles.pl i wpisać ,, Violetta 3 capitulo..." i odcinki ( numer odcinków i musicie napisać dokładnie! )
  Dla mnie dziwne!!!
  Oczywiście nie mówię że Violetta jest totalnym dnem tylko już trochę kombinują. Moim zdaniem Violetta powinna się skończyć jużź w drugim sezonie.
  KONIEC! :)

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…