1 października 2014

Rekrutacja: Czekamy na Ciebie!

Rok szkolny ruszył pełną parą, a czasu coraz mniej. Jak pewnie zauważyliście, na blogu pojawia się mało postów i mimo, że jest nas trochę w redakcji, ciężko jest się zgrać. Na głowach mamy coraz więcej, ja np: jestem w szkole nawet 12 godzin dziennie, przez co nie mam czasu na nic. Potrzebna jest nam pomoc, dlatego szukamy osób kreatywnych i otwartych, które z chęcią dołączyłyby do naszej redakcji. Więcej informacji w rozwinięciu :)

Nie będę owijać w bawełnę i rozpisywać się nie wiadomo jak, tylko od razu przejdę do konkretów. Szukamy kogoś na stanowisko redaktora, kuchmistrza oraz modnisi. Mimo, iż Madzia jest naszą modnisią, posty pojawiają się rzadko i potrzebna jest pomoc :) 

Aby dołączyć do naszej redakcji, należy wysłać mi swój formularz zgłoszeniowy. A oto, co należy w nim umieścić:
1. Swoje imię, wiek, stopień edukacji( szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum itp.) oraz województwo w którym mieszkasz, aby łatwiej było nam się zgrać.
2. Kilka słów o sobie: co lubisz robić, hobby, zainteresowania itp.
3. Co podoba ci się w naszym blogu,a co nie?
4. Czemu chcesz do nas dołączyć?
5. Czy znasz jakiś język obcy?( angielski, włoski, hiszpański, francuski) NIE JEST TO WYMAGANE!!!
6. Skąd czerpiesz informacje.
7. Czy masz doświadczenie z blogerem.
8. JAKĄ ILOŚCIĄ CZASU DYSPONUJESZ!!!

Nie szukamy kogoś, kto po okresie próbnym przestanie pisać lub odejdzie. Potrzebujemy osoby sumiennej, która dysponuje czasem i ma możliwość dodawania postów!! Nie ma ograniczeń wiekowych!!!

Zgłoszenia wysyłajcie na adres: alex.rosen9758@gmail.comNa zgłoszenia czekam do 5 października do godziny 18:00!!! Wyniki pojawią się około 20:30 tego samego dnia. Okres próbny potrwa 5 dni roboczych. Każdy dostanie maila zwrotnego, aby miał pewność, ze wiadomość doszła. W razie pytań, proszę wysyłać je na blogowego aska lub na mój adres email. Życzę powodzenia i czekam na zgłoszenia!

3 komentarze:

 1. Ja mam 5godz lekcji codzienie i

  OdpowiedzUsuń
 2. Przecież na tego bloga nikt prawie nie wchodzi. Po co wam pomoc? Średnio trzy osoby komentują. Dostać się na bloga Violetta Polska czy Violetta Polska 2 to dopiero jest fajnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. http://martinastoesselviolettapl.blogspot.com/
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…