6 sierpnia 2014

Wyniki Wielkiego Plebiscytu Gazety Wrocławskiej

31 lipca zakończył się plebiscyt, który zorganizowała Gazeta Wrocławska. Walczyliśmy w nim o koncert Martiny Stoessel w Polsce, we Wrocławiu. Walka trwała do końca. Raz Martina była na podium, czasami spadała aż na 5 miejsce. Największym sukcesem było 3 miejsce. 4 miejsce to poziom na którym wokalistka się utrzymała. W rozwinięciu posta znajdziecie wyniki całego pojedynku.Pierwsze miejsce zdobyła Marzia Gaggioli. Jest to włoska wokalistka, która w Polsce zasłynęła dzięki Internetowi. Dziewczyna umieszczała nagrania tworzone'' ze słuchu''. Marzia mimo iż nie znała języka polskiego śpiewała po polsku. Wykonała piosenki takie jak: "Jestem tutaj'',''Słońce Świeci''. Kobieta sama komponuje i pisze teksty. W swoim repertuarze ma około 970 utworów. Zebrała 24154 głosy!!!Widać, że fani Marzii ostro wzięli się do pracy, bo w internecie pojawiły się nawet zwiastuny z prośbą o wsparcie i oddawanie głosów:


---------------------------------------------------

Drugie miejsce należało do zespołu One Direction o którym chyba nie muszę wam wiele opowiadać. Chłopaki zebrali aż 23879 głosów.

Trzecie miejsce zdobył zespół One Ok Rock. Zebrali 21670 głosów.

Czwarte miejsce zdobyła Martina Stoessel. Daliśmy radę, bo czwarte miejsce nie jest złe. Licząc, że Marzia wygrała, można powiedzieć, że One Direction ma 1 miejsce, One Ok Rock drugie, a Tinita trzecie. Szkoda, że nam się nie udało, ale mamy jeszcze En Vivo. To ogromny sukces. Violetta zebrała 7316 głosów. Jest to duża różnica w porównaniu z zespołem a podium, którzy zgarnął ponad 21 tysięcy głosów. 


Warto wspomnieć też o innych fioletowych wokalistach, którzy zostali dodani do głosowania dość późno, ale i tak zyskali trochę głosów. Kolejno:

- Lodovica Comello- miejsce 17- 2904 głosy
- Jorge Blanco- miejsce 37- 956 głosów
- Violetta( wszyscy)- miejsce 57- 528 głosów
- Candelaria Molfese- miejsce 65- 434 głosy
- Mercedes Lambre- miejsce 115- 166 głosów
- Ruggero Pasquarelli- miejsce 120- 149 głosów

To wszystkie wyniki głosowania. Mam nadzieję, że wam się podobają, choć wiem, że stać nas na jeszcze więcej. Teraz czekamy na nowe sondy. Pokażemy na co nas stać!!! 

1 komentarz:

  1. Supi post <3 Szkoda że nikt z violetty nie wygrał :(( Kocham waszego bloga<3<3

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…