15 sierpnia 2014

Violetta 3 odcinek 14: Powrót Angie i rodzinna wycieczka

Każdy z pewnością cieszy się z tej wiadomości. We wczorajszym, 14 odcinku, powróciła zwariowana ciocia Angie. Wróciła ona z Francji do Buenos Aires. W dodatku germanowa rodzinka wybrała się na wycieczkę do Europy, a dokładniej do Hiszpanii. Wygląda na to, że wszystko zaczyna nam się powoli kleić. W tym poście pisałam o powrocie nagrań do Barcelony. Ten powrót nastąpił właśnie teraz. Tylko co tam robi Francesca,  Federico i Leon??? Zapraszam do czytania!


Zacznijmy może od Angie. Dziewczyna wraca do domu. W ostatnich minutach odcinka pojawia się na ekranach. Spotkała się z germanową rodziną w hotelu w Hiszpanii. Widać jej zaskoczeniem. W zapowiedzi Angie siedzi przy stole z Lu, Vilu, Germanem i Pris. Popatrzcie jak German na nią patrzy *_*


A teraz przejdźmy to Germanowej wycieczki. Jak pisałam wcześniej, German i Priscilla postanowili zabrać córki do Hiszpanii, na wycieczkę. Stąd zdjęcie z lotniska, na którym jest Vilu, Lu i Pris. Są również fotki, które już na pewno widzieliście:Na kolejnych ujęciach widzimy, że Ludmiła i Violetta krążą po mieście. Tylko, że Violetta nie ma swoich walizek. Dziewczyna taszczy ze sobą torby Ludmiły, która zaczej nie jest chętna do tej pracy. Wygląda na to, że dziewczyny się zgubiły. Po minie Violetty stwierdzam, że ma trochę dość gwiazdki, ale mimo wszystko chce wrócić. Podobna sytuacja była w drugim sezonie, kiedy to Violetta z Francescą się zgubiły, a Leon i Diego ich szukali. Czyżby powtórka z rozrywki?Na nie których zdjęciach jest Federico. Dlaczego? Wydaje mi się, że w związku z tym, iż kończy powoli trasę koncertową w drodze do Buenos Aires odwiedzi swoją dziewczynę. Chyba czeka na nas kilka romantycznych scen z Ludmiłą i Federico:Przejdźmy dalej. Francesca też pojawi się w Hiszpanii. Jednak nie wiem z jakiego powodu. Widać, że diewczyna rozmawia przez telefon. Po jej zakochanej minie wydaje mi się, że rozmawia z Diego. Ta dwójka coraz bardziej się do siebie żbliża, więc myślę, że to jakaś romantyczna, wyznaniowa rozmowa. Ale zobaczymy jak obejrzymy :)


Kolejne problemy Leonetty? Wygląda na to, że tak. Po zdjęciach wydaje mi się, że Vilu z Fran znów postanowiła śledzic swojego chłopaka. Na promo, które dodałam na końcu widać, jak Vilu udaje, że słucha muzyki. Nagle Leon podchodzi z tyłu. dziewczyna chyba robi mu awanturę, lecz nie jestem pewna. Ale co Leon robi w Hiszpanii???? Zobaczymy :)I nareszcie wymarzona scena Leonetty!!! Tutaj wszystko ma się wyjaśnić. Leonetta chce się pocałować, jednak znowu coś im przerwie. Pewnie German, który boi się o swoją córkę. Może to też być Ludmiła bądź ktoś inny, ale nadopiekuńczy tatuś to najbardziej prawdopodobne:


W następnej kolejności mamy mały koncert. Federico na gitarze, Viola, która śpiewa. Pewnie cała piątka, która spotkała się w Hiszpanii da mały pokaz :)
Jak myślicie? Po co Leon i Francesca przyjadą do Hiszpanii?
 Jak wam się podobają zdjęcia?
1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…