17 sierpnia 2014

Un Sol para los Chicos - Argentyna16 sierpnia, czyli wczoraj odbyła się kampania solidarności Un Sol para los Chicos [ tłumaczenie: Słońce dla dzieci ]. Celem fundacji jest zbieranie pieniędzy dla biednych dzieci. Całe wydarzenie można było oglądać na kanale El trece o godzinie 13:0 0 czasu argentyńskiego. Przyjść można było do Argentyńskiego Luna Parku. Na kampanii nie mogło zabraknąć również części obsady Violetty. Znalazłam krótki tekst o kampanii. Postanowiłam przetłumaczyć.
Rozwińcie post i zobaczcie co tam się znajduje.

Tłumaczenie zrobione przez Lilię Lambre. Kopiowanie zabronione!!!W ramach programu będą różne pokazy muzyczne znanych artystów krajowych i międzynarodowych, takich jak Axel, Luis Fonsi, La Oreja de Van Gogh, Lali Esposito i gołąbków. Można oglądać taki pokaz o godzinie 16:00. Również można było przyjść w piątek, 15 sierpnia od  19 pm w Plazie w Hiszpanii.
Różnych aktorów, aktorek, sportowców i inne osobistości show będą również obecne w dzisiejszy dzień.
Ponadto można być częścią tej charytatywnej imprezy, dzieci mogą korzystać program el trece z Buenos Aires, z powrotem i otwartych kanałów powietrza i największych operatorów kablowych w całym kraju.

Na dziesiątym z rzędu Banelco przez swoich bankomatów i miejscu płaci, www.pagomiscuentas.com, zaprasza gości do datków na kampanię "The Boys" Podczas wykonywania pracy. Przy każdym użyciu ATM w sieci Banelco, można zapłacić za usługę, za pośrednictwem strony internetowej, klienci mogą dokonać darowizny lub stałe zmienne, które pójdzie na projekty edukacyjne UNICEF. Ci, którzy dokonali wpłaty i muszą wpisać informacje w www.loschicoscuentan.org.ar do piątku 08 sierpnia, mogą uczestniczyć w losowaniu aby wygrać koszulkę podpisaną przez UNICEF Juan Martin del Potro. MIMO & CO znów pokazuje swoje zaangażowanie w Argentynie dzieciństwa, opracowania kampanii "Twój hantle wagi", który opowiada o swoich klientach, zdolności do współpracy. Kampania zakończy się 10 sierpnia 2014 roku, a łańcuch klienci infantylne ubrania można oddać 2 $ ,zapłacić za zakup i udział w loterii na zamówienie. Sortuj więcej i bądź bardziej zaangażowany w losowaniu 5 zleceń 1.300 dolarów, wprowadzając www.mimo.com.ar.Kampania "Twoja zmiana może zmienić życie" jest odnawiana! CARREFOUR Wszyscy klienci mogą oddać w każdym lokalnym przez zaokrąglenie pleców, z wykorzystaniem wszystkich dostępnych środków płatniczych. Składki generowane przez klientów w tej kampanii UNICEF będzie kontynuować programy na rzecz poprawy dostępu i jakości edukacji dla dzieci i młodzieży z populacji rodzimych, jak i wiejskich.

      \

Niestety na przyjęciu zabrakło naszej ukochanej Tini Stoessel. Ale możemy zauważyć jej obecnego chłopaka Petera Lanzani. Chłopak bawił się świetnie na przyjęciu. Szkoda, że nie zabrał ze sobą swojej dziewczyny, możliwe że nastolatka nie miała czasu i miała zawalony grafik. Z obsady mogliśmy zauważyć m.ni. Samuel Nascimento. Mogliśmy również zauważyć Xabiani Ponce de Leon, który miał nową fryzurę. Aktor prezentował się świetnie w nowym stylu.

                                   

                                    

                                    

                                     

                                       

Co myślicie o kampanii? Jesteście smutni, że Tini zabrakło na uroczystości?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…