22 sierpnia 2014

Tini Stoessel bierze udział w akcji #ALSicebucketchallenge

Cały świat jest zafascynowany akcją  . Tylko kwestią czasu było jak dotrze ona do obsady serialu Violetta, ale na czym to wszystko polega.
Gwiazda, która dostała nominację musi oblać się lodowatą wodą w ciągu 24 godzin i wpłacić pieniądze na rzecz fundacji zajmującej się pomaganiem chorym na stwardnienie zanikowe boczne.
W akcji wzięło już udział wiele gwiazd, a jeszcze więcej jest nominowanych. Wśród tych które już się oblały są np.: Shakira, Lily Collins, Lady Gaga, Katy Perry, Justin Biber, Selena Gomez i wiele innych. Kilka osób odmówiło udział na przykład prezydent Barack Obama i wpłacił pieniądze na konto fundacji.
Kilka godzin temu, do listy tych gwiazd dołączyła również Tinita Stoessel. http://instagram.com/p/r-r1uBhDxn/?modal=true

Oto mamy filmik jak nasza Martina się oblewa. W kolejnym za to, Tini nominowała do tej oblania się i wpłacenia pieniędzy Jorge Blanco, Petera Lazani oraz Benito Fernandez.
http://instagram.com/p/r-sJ8xBDyK/?modal=true
Czekamy teraz na filmiki innych gwiazd naszego serialu :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…