21 sierpnia 2014

Tini i dziewczyny na BAF Week 2014 - Look gwiazd

BAF Week organizowane jest co 12 miesięcy i z roku na rok staje się coraz bardziej znane oraz przyciąga coraz to znakomitsze, sławne osobistości. Ostatni pokaz odbył się 15 sierpnia w  La Rural de Palermo. Przybyło wiele osób żeby zobaczyć najnowsze kolekcje na wybiegu. Wśród tych osobistości była także nasza Martina Stoessel ze swoim chłopakiem oraz kilka innych gwiazd Violetty.
Całą imprezę zamknęła swoim występem Isabel Macedo. Aktorka została wybrana aby zaprezentować kolekcję Wiosna/Lato 2015.


Wśród celebrytów były także Catherine Fulop i jej córki Tiziana y Oriana Sabatini.

Para Martina Stoessel i Peteer Lazani także pojawili się jako widzowie na tym pokazie. Razem z nimi była matka dziewczyny, Mariana Stoessel.


Oprócz tego na tej imprezie pokazały się takie gwiazdy jak Mery del Cerro, Gege Neumann, Viviana Canosa, Brenda Gandini, Micaela Breque,
Claudia Fontán, Florencia Viterbo, Sofía Pachano, Luli Fernández, Nazareno Casero, Diego Korol i Eva de Dominici oraz Clara Alonso, Alba Rico, Lodovica Comello i Candelaria Molfese.

Bezpośredni odnośnik do obrazka


Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka


Bezpośredni odnośnik do obrazkaBezpośredni odnośnik do obrazka

Jak wam się podobają stroje gwiazd, które pokazały się na pokazie? Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…