18 sierpnia 2014

Javier Lopez Quesada - Zapowiedź Twitcamu

Javier, nowy członek obsady w trzecim sezonie Violetty zapowiada słynny Twitcam. Już wcześniej mogliśmy o nim usłyszeć. Wiele członków obsady teraz nie ma czasu na twitcam i nie możemy ich zobaczyć. Ale ten jeden Javier znalazł czas dla nas. To świetna okazja byśmy my V-lovers mogli poznać bliżej aktora, którego nikt nie zna. Może dowiemy się od niego kogo zagra i jak długo zagości na planie serialu. Tego wszystkiego dowiecie się po rozwinięciu posta. Zapraszam was.


Javier Lopez Quesada Kim jest ten przystojny chłopak?

Jest to najsłynniejszy idol nastolatek pochodzący z Hiszpanii. Popularność zdobył dzięki swojemu zespołowi Dreamland. Mają za sobą kilka nagranych teledysków i miliony wejść na You Tube. Również na stronie internetowej można zobaczyć covery Javiera.
Quereis una twitcam??
Tłumaczenie: Chcecie Twitcam??

Piosenki zespołu DreamlandJavier nie do końca zapowiedział jeszcze Twitcam. Wyżej możemy zobaczyć twitt gwiazdy. Javier oficjalnie najpierw zapytał nas czy chcemy by zrobił słynny Twitcam. To miłe, że chce wiedzieć co myślimy na jego temat i czy chcemy go poznać bliżej. A więc od teraz możemy spamować na twitterze Javiera pisząc: Sí. Queremos Twitcam de usted. [ Tłumaczenie : Tak chcemy Twitcam od ciebie ].


Czy wy też chcecie Twitcam Javiera? Spamujcie go na Twitterze. Do dzieła V-lovers.

1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…