20 sierpnia 2014

Beso (pocałunek) Olgi i...

To był wieli szok! (przynajmniej dla mnie). Od kilku już dni (czyli odcinków) Beto siedział w domu rodziny Castillo i razem z Olgitą i śpiewali piosenki zapatrzeni w siebie. W końcu doszło do nieuniknionego czyli... pierwszego pocałunku tej pary!! Jak to się stało że szalony nauczyciel i pewna siebie gosposia mają ku sobie??


Olgita pracowała u rodziny Castillo praktycznie od zawsze. Znała jeszcze matkę Violetty oraz Angie jak była mała. Zawsze nie lubiła zbytnio pierwszej partnerki Hermana (po śmierci Marii) czyli Jade i kibicowała jemu i Angie, sama zabójczo zakochana w Ramalo, którego interesowała tylko "przestrzeń osobista".


W 2 sezonie miała lekki odskok od Ramallo i na krótki czas związała się z Cardozo, ochroniarzem Emmy, jednej  z dziewczyn Andresa. Jednak był to krótko terminowy związek, ponieważ uświadomiła sobie, że kocha Ramallo i vice versa. No i w ostatnim odcinku w końcu podchody tej parki się zakończyły i oficjalnie zatwierdzili swoją miłość poprzez pocałunek.


W trzecim sezonie, nasza gosposia próbowała w wszelki sposób zachęcić naszego Ramallo do ślubu. Co się stało że jej przeszło? Czyżby to miał być koniec Ramalgi? Czy obojętność i odmowy Ramallo ją zniechęciły? Czy nastały czasy nowej pary? Era Betolgi?Ta para oprócz piosenki Podemos po której się pocałowali śpiewała także inne.


A tu macie jak Olga i Beto się poznali.Na swoim Twitterze Mirta Wons (odtwórczyni roli Olgi) napisała:


Tłumaczenie: Nie spodziewaliście się? Pocałunek Betolga!!! A to dopiero początek! Nie wiecie jak uroczo to napisali @solkeoleyan, @Fereasla  (jeszcze)


Co sądzicie o tym wszystkim? Za którą z par jesteście? Z kim powinna być Olga waszym zdaniem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…