23 sierpnia 2014

Beso, Beso i jeszcze raz Beso czyli streszczenie odcinka 20

Wczoraj mogliśby obejrzeć już 20 odcinek Violetty 3. Było on dość emocjonujący, dużo się w nim działo. Wyczekiwana przez nas scena na plaży, czyli pocałunek Leonetty niestety nie doszła do skutku, a dlaczego? Mogliśmy zobaczyć również inne pocałunki, w tym: Diecesci i Gegaman z Jade. W rozwinięciu znajdziecie streszczenie, co działo się w 20 odcinku, oraz nagrania. Zapraszam!Najpierw widzimy scenę w Studio i rozmowy na temat nowej trasy. Dalej przenosimy się w romantyczne miejsce na ławeczce, gdzie siedzi Diego i Francesca. Zakochani przytulają się do siebie, po czym Diego mówi Fran, że ją kocha. Dochodzi do pocałunku. Dziewczyna jednak wie, że to nie fair wobec Marco i czuje, że źle zrobiła. Mówi Diego, że co z Violettą i Marco, ale chłopak ją uspokaja i znów przytula.


Dalej scena toczy się w salonie Castillo. Kiedy Ramallo oświadcza się Oldze, ona nie przyjmuje ich.


W Studio do Fran podchodzi Marco. Zaczynają rozmawiać, kiedy dziewczyna mija Leon z Diego. Francesca robi się niespokojna. Marco przytula ją. Dziewczyna z przyjaciółmi mają dla niego niepodziankę. Fran zaprowadza Marco do sali występów. Na ekranie zaczyna lecieć film, a dziewczyna śpiewa Hoy Somos Mas. Diego gra na gitarze. Do sali kolejno wchodzi reszta ucziów i wszyscy razem śpiewają. Na końcu jest jeden, wielki, wspólny przytulasek.


Przenosimy się do domu Castillo. Do Violetty i Germana przyszła Priscilla z Ludmiłą. Po chwili zjawia się również Alex. Wraz z Vilu idzie do kuchni porozmawiać. Ludmiła widzi, jak Alex przytula Violettę. Zaczyna mówić o Leonie. Dalej, w studio Gregorio widzimy jego i Antonio. Chwilę rozmawiają. Następnie, w Studio On Beat Francesca rozmawia z Camilą. Dziewczyna wychodzi, pojawia się Diego. Oboje zbliżają się do siebie, kiedy do sali wchodzi Violetta. Wszyscy zdziwieni zaczynają się tłumaczyć. Vilu wychodzi, a Diego uspokaja Francescę. 

Przenosimy się do Hiszpanii. Violetta i Leon spacerują brzegiem plaży. Nagle Leon woła dziewczynę i prawie dochodzi do pocałunku. Oczywiście przerywa go telefon Violetty, który dzwoni w najmniej odpowiednim momencie. Violetta i Leon, przyzwyczajeni do tej sytuacji, nie wyglądają na zaskoczonych. Kto dzwoni? Oczywiście tata dziewczyny, German. Zakochani próbują jeszcze raz, ale znów dzwoni German...

  

Dalej, Francesca idzie mostem. Rozmawia przez telefon, z kamerą, widząc Diego. Dziewczyna pokazuje mu, jak tu jest pięknie. Oczarowana chłopakiem wspada na jakiegoś przechodnia. Mówi, że wszystko w porządku. Diego żegna się z nią mówiąc, że ją kocha i całuje. 


Przenosimy się do hali, gdzie odbędzie się show. Andres rozmawia przez telefon. Wtrąca się Ludmiła. Do dyskucji włącza się Nati i Violetta. Następnie Maxi, Brodway i Fran. Pojawia się Pablo z Marottim, którzy omawiają szczegóły show. Zderzają się głowami. Dalej, Violetta i Leon zostają sami. Dziewczyna życzy chłopakowi powodzenia przed występem. Leon prosi o buziaka. Violetta całuje go. 


Teraz jesteśmy w Art Rebel, gdzie trwa przesłuchanie. Gregorio jest bardzo surowy i wymagający. Diego próbuje przemówić mu do rozumu. 

W Hiszpanii trwa próba, na której Leon z chłopakami wykonuje Amor En El Aire. I tak oto mamy nowy teledysk!


Przed nami rozmowa Cami i Fran. Po niej, Francesca wychodzi. Dalej widzimy kolejną scenę Diecesci. Francesca rozmawia z Diego przez telefon. Chłopak śpiewa dla niej Entre Tu Y Yo. Francesca zaczyna płakać. Wzruszona dziękuje za piosenkę i kończy rozmowę. 


Przenosimy się na deptak, którym idzie Violetta. Ma słuchawki na uszach. Leon podchodzi od tyłu i straszy dziewczynę. Chwilę rozmawiają i chłopak ochodzi. Violę woła Francesca. Zaczynają rozmawiać o Aleksie, co słyszy Ludmiła. 

W Domu Castillo trwa kłótnia Ramallo i Beto, który przyszedł do Olgity. Kłótnię przerywa German, który ma już dość sprzeczek. 

Dalej, w Hiszpanii, Pablo woła Camilę, Francescę, Ludmiłę i Naty do zaprezentowania choreografi do piosenki Encender Nuestra Luz. Następnie widzimy rozmowę chłopaków. Nagle do Leona podbiega Ludmiła i porywa go na bok. Mówi chłopakowi, to co podsłuchała wcześniej, czyli przyjście Alexa do Vilu, do domu. Wszystko słyszy Violetta. Zaczyna tłumaczyć Leonowi co i jak, ale wpada Maroti i przerywa. Leon odchodzi.

W domu Castillo, German przygotowuje kolację dla Priscilli. Kiedy ta wchodzi do środka, German puszcza romantyczną muzykę i wręcza kobiecie bukiet kwiatów. Zakochani próbują się pocałować, kiedy w domu wpada Jade i Nicolasem, przerywając uroczą aurę. Kobieta oddała Germanowi klucze, a ten zdziwiony widokiem Jade z innym mężczyzną, pyta pris o co chodzi. 

Uczniowie w Hiszpanii ćwiczą układ Supercreativa przez Pablo. Jest to jeden z bardziej wyczerpujacych układów tanecznych. 


Po przećwiczeniu choreografii, Violetta chce porozmawiać z Leonem. Jednak ten odchodzi. Wszyscy siedzą w garderobie, kiedy wchodzi Maroti i mówi, że ma niespodziankę. Pojawia się Marco, który przyjeciał do Barcelony. Wszyscy się cieszą. 

W Art Rebel odbywa się dalsza część przesłuchań. Diego jest zachwycony kandydatami, jednak Gregorio nie. Nagle do studio wchodzi Rock Bones. 

W Hiszpanii Marco rozmawia z Francescą. Mówi jej, że ją kocha, ona, że jego też. Violetta znów próbuje swoich sił z Leonem. Jednak na darmo. Vilu z pretensjami do Ludmiły zaczyna z nią dyskutować. 

W domu Castillo, German zabiera z szafki w kuchni młynek z przyprawami, kiedy odwraca się i widzi Jade. Wystraszony aż podskoczył. Mężczyzna próbuje przemówić Jade do rozsądku, ale ta z nienacka go całuje. 


W Art Rebel zespół Rock Bones prezentują swój utwór. Widać, że Gregorio się podoba.


W hali widowiskowej, w Hiszpanii wszyscy gotowi są do show. Zdenerwowany Andres panikuje. Camila uspokaja wszystkich, mówiąc, że show na pewno będzie świetne. Wchodzi Pablo w pełni gotowy do rozpoczęcia. Nagle dzwoni mu telefon. Nie odbiera. Kontynuuje monolog. Telefon dzwoni jeszcze raz. Tym razem Pablo odbiera. Jest bardzo zdenerwowany tym co usłyszał. Wszyscy pytają, co się stało i tak kończy się odcinek. 


Niestety nie wiadomo, co się wydarzy, ponieważ nie ma zapowiedzi kolejnego odcinka. Świadczy to o tym, że będzie raz przerwa, pewnie miesięczna, a dopiero potem polecą nowe odcinki. Reżyser zostawił nas w napięciu i zdenerwowaniu. Mam pewną koncepcję:

Nie długo ma wrócić Angie i jak podano, wróci w tragicznych okolicznościach. Ale jakich? Wszyscy mówią o śmierci Antonio, lecz nie jest to pewne. Jest to serial dla dzieci i nie wiem, czy epizot śmierci byłyb tu odpowiedni. Może zawał, bardziej pewne. Albo inny wypadek. Jednak gdyby to nie dotyczyło studia, nie dzwoniliby do Pablo, dyrektora. 

Taka jest moja wizja. Musimy poczekać, aby przekonać się, co dalej. W następnym poście znajdziecie wszystkie 20 odcinków online. 

Jaka jest wasza koncepcja? Co wydarzy się w 21 odcinku?

2 komentarze:

  1. DZięki świetny post

    OdpowiedzUsuń
  2. Genialny post :) nie wytrzymam tego miesiąca...

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…