24 czerwca 2014

Wyniki naboru

Wiele z was czeka właśnie na tą wiadomość. Wiele z was pyta mnie na asku, w komentarzach, kiedy wyniki naboru. Odpowiadam: Właśnie teraz! Razem z Mamalą Mamalcią nie miałyśmy żadnych wątpliwości, że zgłoszenia, które dostałyśmy są na prawdę świetne. Widać, jak bardzo zależy wam, aby z nami pracować. Wysyłając nam swoje zgłoszenia mogłyśmy was poznać, dowiedzieć się, co lubicie robić itp.... Podjęłyśmy, mam nadzieję, dobrą decyzję. Myślę, że nikomu nie będzie przykro... Zatem, przedstawiam wam wyniki naboru na redaktora i modnisię!!! :)

Nie będę przedłużać, bo wiem, że na pewno jesteście niecierpliwi. Oto osoby, które dostały się na okres próbny:


Stanowisko redaktora:
1. Julia Claristas
2. Patrycja Pec
3. Aleksia( Oleńka)

Stanowisko modnisi:
1. Madzia D.
2. Oliwia.Sroka
3. Mala4


Gratuluję osobom, które dostały się na okres próbny. Trwa ona 5 dni. Przez ten czas wybrane 6 osób będzie pisało posty na naszym blogu. Po upływie okresu próbnego, razem z Mamalą Mamalcią wybierzemy osoby, które zostaną na stałe :)

Proszę, aby wymienione osoby jak najszybciej odpowiedziały mi na maila!!!!

Życzę powodzenia i mam nadzięję, że dobrze będzie nam się pracowało :)


Alex.Rosen
Redakcja ViloversPolska

PS: Proszę Aleksie( redaktor) o podanie mi maila!!!

1 komentarz:

  1. Hej to tu Aleksia Oleńska to mój gmail: aleksandravioletta2@gmail.com

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…