4 czerwca 2014

Violetta i Czarownica: Ruggero Pasquarelli na planie filmu!

,, Czarownica" jest to najnowszy film wytwórni Disney'a z Angeliną Jolie w roli głównej. Film został zainspirowany postacią znaną  z disneyowskiej" Śpiącej Królewny"- Diaboliną. Tytułowa Czarownica była niegdys piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosna młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny. Jednak zdrada, jakiej doświadczyła zmieniła jej czyste serce w kamień... Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę- nowonarodzoną córkę następcy tronu wrogiego królestwa. Ale co z tym wspólnego ma nasz Federico? Otóż 28 maja odbyła się premiera filmu we Włoszech. Ruggero jako uwielbiany przez fanów aktor, został poproszony o nakręcenie krótkiego materiału odnośnie tej ekranizacji. Zapraszam do przeczytania artykułu oraz zobaczenia filmu z Ruggero, który wszedł za kulisy nagrań :)


 Tłumaczenie wykonał Leon Verdas dla bloga ViloverPolska! Prosimy o nie kopiowanie treści!
Ruggero Pasquarelli- znamy go z serialu Violetta 3 oraz filmu Czarownica . Nie martw się ,włoski aktor nie był ofiarą zaklęcia złej i pięknej Angeliny Jolie w roli czarownicy- szkodliwej , tlylko był z wizytą w studiu  , gdzie został przyjęty do nowego filmu Disneya , gdzie próbował  wyrwać kilka tajemnic...
Czarownica opowiada nieznaną historię legendarnej czarownicy z Disney'a klasyczną Śpiącą królewnę i bada historię zdrady cierpiącej  , w swym zatwardziałym sercu .
Spragniona zemsty , w desperackiej chęci ochrony gruntów, na których dominuje , czarownica rzuca klątwę okrutną i nieodwołalną na Aurora, noworodka córki króla .
Aurora rośnie w konflikcie ukochanego królestwa lasu i ludzi królestwa , którego jest prawowitym spadkobiercą . Czarownica  uświadamia sobie, że dziewczyna może przynieść pokój na ziemię i została zmuszona do radykalnych działań, które na zawsze zmieni oblicze obu światów .

Wydany we włoskich kinach na 28 maja , film czarownica Disney rozpoczął z sukcesami we Włoszech , gdzie zebrał 4,3 mln € w ciągu czterech dni . Nowy film Disney zdetronizowany został przez X-Men: Dni przyszłej przeszłości na szczycie box office , wyprzedzając ten drugi również w walce o wpływy i tydzień mniej w obecności soli .
I "sprawa którą można powiedzieć to serial czarownica została oczarowana we Włoszech


A oto nagranie, w którym widzimy Federico, odkrywającego zakątki scenografii:

Nowy film produkcji Disney Channel. Główną bohaterką jest Angelina Joli. 
Ruggero Pasquarelli odtwórca roli federico w Violetta odwiedził studio gdzie został nagrany nowy film dystrybucji Disneya. Jest to film o historii i najsłynniejszego czarnego charakteru Disneya. Czarownica po raz pierwszy pojawiła się w 1959 roku. Kiedyś była piękna i łagodna dziewczyna. Jednak pewnego dnia jej osadę napadła armia najeźdźców. Wtedy stała się najgroźniejszą obrończynią swojej ojczyzny.
Film swoją premierę we Włoszech miał 28 maja zaś w Polsce 30 maja. We Włoszech zebrano 4,3 mln euro. 


Jak wam się podoba? Wybierzecie się do kina? 
A może już byliście? :)
1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…