17 maja 2014

Ogromne Przeprosiny!

Na wstępie chciałabym przeprosić was za to że nie było mnie na blogu przez 4 dni  ponieważ leżałam w szpitalu. Jak zapewne wiecie z aska które prowadzą alex i clari miało mnie nie być około 5 dni. Jednak szybciej mnie wypuścili i to mnie jeszcze bardziej zmotywowało.
Więcej w rozwinięciu postu!

Dlaczego leżałam w szpitalu?
Leżałam w szpitalu ponieważ miałam problemy z sercem. Ale wyjaśniło już się. Niestety znowu będę przebywać w szpitalu od 1 czerwca do 13 czerwca. Więc chciałabym już wam od razu napisać że mnie w przez te 13 dni nie będzie. Jednak gdy z moim sercem będzie lepiej i problemy zdrowotne minął będę częściej zaglądać na bloga.

Od jutra będę dodawać po 3 przepisy dziennie rano, po południu i wieczorem. Mam nadzieję że się cieszycie że wróciłam i wreszcie będziecie mogli poczytać różne przepisy na Argentyńskie dania i Violettowe wypieki.
Także zapraszam wam do czytania dalszych postów.
2 komentarze:

  1. Jak dobrze że wróciłaś.Dobrze że już wszystko dobrze. Muszę ci napisać że ten creme brulee wyszedł przepyszny dałaś super przepis.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, że już wszystko dobrze. czekam na kolejny przepis!

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…