17 maja 2014

Clara Alonso u fryzjera: Razem z Diego

Gwiazdy często zmieniają swój styl, fryzurę, wygląd. Nasza Tini uwielbia eksperymentować ze swoimi włosami. Miały one już różne kolory, były długie i krótkie. W przypadku Clary Alonso, nie są to radykalne zmiany, lecz delikatne poprawki, które dają wspaniały efekt. Dokładnie 30 marca pisałam o wizycie Angie u fryzjera. Było to zaraz przed wylotem aktorki do Rzymu. Dla przypomienia: oto wspomniany post: Klik Wtedy aktorka lekko podcięła swoje włosy oraz pofarbowała na jasny blond ich koncówki.

Bezpośredni odnośnik do obrazka
Clara przed wyjazdem wybrała się do MALA, swojego ulubionego fryzjera, u którego gościła i tym razem. Firma ta dba o włosy największych gwiazd Hollywood. Czesze największe perły stąpające po czerwonym dywanie. Mam tu na myśli Selenę Gomez, Lee Michelle, Beyonce czy Taylor Swift. Poniżej znajdziecie zdjęcia efektów pracy MALA właśnie z tymi osobami.

 

 

Wracając do Clary Alonso, dziewczyna pojawiła się w salonie MALA nie sama, lecz z Diego Dominquezem, który również został uwieczniony na fotografii. Angie tym razem postanowiła ściąć grzywkę. Jak napisała w tweecie, nie mogła sobie pozwolić na większe zmiany ze względu na rolę Angie. Można więc stwierdzić, że Angie zmieni nie tylko swój charakter, ale też i wizerunek. A oto zdjęcie Diego:
Post użytkownika Clara Alonso.Jak podoba wam się nowa fryzurka Clarity? Wygląda lepiej czy gorzej???

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…