27 kwietnia 2014

Wyjaśniona tajemnica nagrywania w Rzymie!!!Podczas pobytu Clary Alonso w Rzymie, aktorka dodawała na swojego twittera oraz facebooka zdjęcia z podpisami:,, nagrywanie", ,, dziękuję, za nagrywanie" itp....Wiele Vilovers zastanawiało się, co Clara tam nagrywa... Znalazłam odpowiedź!
Clara Alonso ma swoją oficjalną stronę, na którą rzadko coś dodaje. Jednak 2 dni temu pojawił się post, właśnie o tym tajemniczym nagrywaniu! Rozwiązanie zagadki w rozwinięciu posta! :)

Clara Alonso pojechała do Rzymu, dokładnie do Mediolanu, aby nagrać swój własny program kulinarny, nowe TV SHOW. Jest to nowa produkcja Disney'a. Program nosi nazwę,, Angie e le Ricette di Violetta" czyli,, Angie i przepisy z Violetty". Pojawiło się już nawet oficjalne logo programu. Nagyrwanie odbyło się w studiu Disney Channel Cologno Monzese. Program będzie liczył 20 odcinków i będzie emitowany na całym świecie! A oto, co dokładnie napisała Clara:

Screenshot 201s4-04-26 do (a) 4W miesiącu kwietniu odbyło się nagrywanie,, Angie e le ricette di Violetta" w Mediolanie, we Włoszech. Nowy program Disney Channel jest jeszcze tajemnicą, ale już nie długo, to nowość.
Gdzie można obejrzeć: na kanale Disney Channel na całym świecie
Od kiedy: To jeszcze tajemnica
Ci, którzy mogą to zobaczyć: Wszyscy, którzy chcą się uczyć i gotować.

Zatem wystarczy tylko trochę poczekać na ujawnienie dokładnej daty i godziny emisji i oglądać! :D

Po lewej stornie logo programu ;)
A oto tweety i zdjęcia zza kulis, które udostępniała Clarita :)Post użytkownika Clara Alonso.


Post użytkownika Clara Alonso.


,,  Włoski zespół nagraniowy!!"
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…