22 kwietnia 2014

HolaLodoCiao czyli wakacje w Rio De Janeiro( zdjęcia)

Lodovica Comello jest obecnie w Rio De Janeiro, gdzie razem ze swoim chłopakiem Thomasem oraz bliskimi przyjaciółmi, czyli Mechi i Xabianim, udali się na krótki urlop. Mimo świetnej zabawy i odpoczynku, Lodo nie zapomina o swoich wiernych fanach, którzy śledzą ich każdy krok. Lodo napisała na swoim blogu krótką wiadomość, prosto z Brazylii :)
Immagine
Cześć, cześć, cześć Ludzie! Jak się macie? Minęło trochę czasu od dodania ostatniej wiadomości na moim blogu!!! Przepraszam was i na swoją obronę dodam, że miałam bardzo wyczerpujący weekend. Byłam na prawdę baaaaaardzo zajęta wśród papug, pływaniem wśród różnych rozgwiazd i gigantycznych żółwi, drzemaniem na leżaku w cieniu palm i drzew kokosowych, wycieczkami statkiem i przekąskami z egzotycznych owoców. Eeeeeehhhhhh... Brazylia jest złym miejscem...Nigdy jej nie lubiłam.. ;) Hihihi Ok, Ok.. To był najfajniejszy weekend w ostatnich latach i myślę, że zasłużył na to miano. Tegoroczna Wielkanoc była egzotyczna. Egzotyczna i dietetyczna, zero czekolady... mnóstwo mango! Mniam.. Co się u was wydarzyło? Zostawiam kilka zdjęć!
L. <3

Immagine

Immagine

Immagine

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka


A oto zdjęcia z lotniska, zaraz przed wyjazdem :)

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…