29 kwietnia 2014

Florencia Ortiz. Priscilla w Violetta3!

Florencia Ortiz- bardzo sławna argentyńska aktorka urodzona 15 grudnia 1971 roku w Buenos Aires. Grała w wielu serialach i filmach takich jak "Zbuntowany Anioł", "We are family". Swoją przygodę z show-biznesem ciągnie już od 20 lat. Jest to więc bardzo doświadczona aktorka, która zagra rolę Priscilli w Violetta3!Jej konto na Twitterze jest obserwowane m.in. przez reżysera Violetty-Martina Sabana, producentkę, scenarzystkę oraz wiele innych osób zza kulis serialu. Odtwórczyni Ludmiły-Mechi Lambre również ją zaobserwowała :)

Ostatnio pojawiło się zdjęcie na jej profilu, które na 100 % potwierdza obecność aktorki w Violetta3 :)Nie wiadomo jeszcze jaka będzie postać Priscilli, możemy obstawiać na menadżerkę, nową miłość Germana lub Pablo, może zły charakter? Tego możemy się tylko domyślać :) A jakie jest Wasze zdanie? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…