22 sierpnia 2013

Wszystko o Albie Rico serialowej Naty !!!

Alba Rico Navarro urodzona 26 lutego  w Elda(Alicante) Hiszpania. Jest doskonałą aktorką piosenkarką oraz tancerką.  Wielkim przełomem w jej życiu był moment w którym zaczęła uczyć się aktorstwa. Uczyniła to w wieku 14 lat.

Napisała dużo sztuk  teatralnych i wiele monologów. Aktywnie uczestniczyła w życiu teatralnym. Dwudziesto – czterolatka   posiada dyplom z Dramatic  art. By ESAD Murcji.

W 2010 roku wzięła udział w sztuce “Gas Station” (pol. Stacja benzynowa ) Niedługo po tym  otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki na Festiwalu Joy (Vitoria)

Kolejnym ważnym wydarzeniem w jej życiu było dostanie się do obsady nowego serialu „Violetta” który był pierwszym w koprodukcji między firmami w Disney : Ameryki Łacińskiej , Europy, Bliskiego Wschodu i Afryka i Pol-ka Producciones. W roku 2012 otrzymała w nim właśnie rolę  Natalii( Naty)

Natalia to dziewczyna zadziorna z poczuciem humoru i dobrym sercem. To prawa ręka szkolnej gwiazdki Studia 21 -Ludmiły. Natalia to  bardzo dobra tancerka i piosenkarka lecz  jest nieświadoma swojego genialnego  talentu. Boi  się  przeciwstawić swojej koleżance gdyż myśli , że przestanie być popularną. Z czasem będzie miała dość Ludmiły która sprawi jej wiele bólu i smutku. Stopniowo będzie oddalała się od swojej przyjaciółki o czym będziemy się mogli przekonać w 2 sezonie serialu. Jest w wzajemnością zakochana w Maxim – szkolnym artystą który tworzy podkłady muzyczne i doskonale tańczy…

Serial stał się tak popularny na całym świecie , że producenci zdecydowali się na  drugi sezon  Violetty który premierę miał 29 kwietnia 2013 w Argentynie…

Obecnie Alba wraz z obsadą Violetty uczestniczą w „Violetta En Vivo” czyli „Violetta na żywo” Podczas tego seansu muzyka  z serialu połączona jest z  doskonałą  choreografią. Przedstawiane są  niektóre  ważne momenty z serialu.


3 komentarze:

  1. Dzięki! Kovham Albe!

    OdpowiedzUsuń
  2. Super. Lubię Naty, tylko szkoda, że nie ma odwagi odejść od Ludmiły.

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…