24 sierpnia 2013

Wielki głos ViloversKochani „ Wielki głos Vilovers” zakończony. Dzięki waszej aktywności w tej sprawie poznaliśmy waszą opinię na temat serialu itp.
Pierwsze  pytanie brzmiało"Który z uczniów najbardziej  przypadł ci do gustu"
Oczywiście odpowiedzi były  rożne  jedni głosowali na Violettę drudzy na Leona a jeszcze inni na pozostałych bohaterów. Jednak  zdaniem Vilovers z Polski uczeń który najbardziej  przypadł im do gustu to Leon. Chłopak jest uczniem Studia 21 gdzie doskonali swe umiejętności wokalne i taneczne. Ma wielki artystyczny potencjał.

Drugie pytanie brzmiało „Najładniejsza dziewczyna w Studiu 21 „
Wszyscy wahali się  co do Violetty i Naty. Jednak  kilkoma głosami najładniejszą dziewczyną w studiu  bez dwóch zdań została Violetta.  Jej uroda nie dorównuje żadnej innej dziewczynie w szkole.  Piękne długie falowane brązowe włosy  a także duże tego samego koloru oczy  czynią ją jeszcze piękniejszą i cudowniejszą dziewczyną. Jej promienny uśmiech  rozprzestrzenia jej niesamowitą twarz codziennie. Sprawiając, że nasza główna bohaterka ma wiele  adoratorów między innymi Leona i Tomasa.


Trzecie pytanie do Vilovers brzmiało „Najładniejszy chłopak w Studio „
Wszyscy ankietowali byli zgodni i postanowili swoje głosy przeznaczyć właśnie  na tego chłopaka. Mowa tu  o Leonie. To on został według Vilovers „ Najładniejszym chłopakiem w Studiu”  Z resztą co się dziwić ? Piękny brunet  i zielonooki chłopak  o wysokim wzroście  podbił serca nastoletnich fanek serialu. Jego cudowny uśmiech otaczał wszystkie dziewczyny w Studiu między innymi Violettę – dziewczynę którą  darzył wielkim uczuciem a także Ludmiłę swoją byłą dziewczynę która spotykała się z nim gdyż był równie popularny jak ona sama.Czwarte zadane przez nas pytanie brzmiało „ Najbardziej utalentowana dziewczyna w Studiu to”
I tu głosy tym razem też się wahały. Dużo osób zastanawiało się na kogo oddać swój głos na Violettę- dziewczynę o pięknym i czystym głosie czy na Franceskę – przyjaciółkę naszej głównej bohaterki która była równie utalentowana jak serialowa Violetta. Wybór jednak nastąpił i ankietowani wybrali. Najbardziej utalentowaną dziewczyną w studiu została Franceska.  Chyba nikt nie śmie w to wątpić. Oglądając serial możemy zobaczyć jak doskonale porusza się na scenie jak świetnie tańczy i śpiewa wyjątkowym głosem.  Franceska kocha muzykę i w przyszłości chciała by być artystą. Pisze doskonałe piosenki między inni o przyjaźni „Junto a Ti” co czyni ją jeszcze bardziej utalentowaną dziewczyną. 


Kolejne pytanie brzmiało „ Najbardziej  utalentowany chłopak w Studiu”
I w tej kategorii ankietowani mieli swojego idola. Tytuł „Najbardziej utalentowanego chłopaka w Studiu” otrzymał Leon.  Z głosów można wywnioskować, że dorównywał mu jedynie Federico ale przegrał kilkoma głosami. Nikt nie ma wątpliwości. Chłopak ten świetnie umie grać na fortepianie . Możemy to stwierdzić oglądając tylko serial. Pisze  piosenki o tym co czuje do swojej ukochanej Violetty np. Voy por Ti  czy Podemos ale także o innej tematyce. Doskonale śpiewa. Posiada taki czysty wyjątkowy głos.. Jest świetnym tancerzem który potrafi naprawdę wiele. Rozwija swoją karierę muzyczną zakładając z przyjaciółmi zespół który staje się coraz bardziej popularny.Przekonaliśmy się, że w Studiu 21 nie brakuje zdolnych pięknych i wyjątkowych ludzi a jacy są nauczyciele i czy są lubiani. Odpowiedź poznacie  już za chwilkę
Nasze kolejne pytanie brzmiało „Najlepszy nauczyciel w studiu 21”
Oczywiście tutaj nikt nie miał wątpliwości w wyborze. Najlepszym nauczycielem w prestiżowej szkole muzycznej został Pablo. Nauczyciel  a  jednocześnie  przyjaciel uczniów. Doradzał , troszczył się i dbał zarówno jak i o studio tak o uczniów i pozostałych nauczycieli. Jego celem było rozwijanie studia i poszerzanie jego możliwości artystycznych. Mianowany dyrektorem Pablo starał się nie popełniać tych samych błędów  z przeszłości oraz wyciągnąć wnioski na przyszłość. Pablo stara się by studio funkcjonowało w miłej i dobrej  artystycznej atmosferze.Kolejne pytanie tyczyło się głównie najromantyczniejszej sceny z serialu
Po raz kolejny Vilovers pokazały , że są zgodne. Najromantyczniejszą sceną z serialu został pierwszy pocałunek Violetty z Leonem w parku. To wydarzenie zmieniło życie Violetty jak i Leona i zapoczątkowało związek pomiędzy nimi.  Ale jak to się stało ? Odpowiedź jest naprawdę prosta. Leon zaprosił Violettę do parku. Usiedli na ławce znajdującej się blisko stawu. Przyjaciel głównej bohaterki poprosił by zamknęła oczy i wyobraziła sobie  najpiękniejsze miejsce na świecie w którym gra piękna romantyczna muzyka . Violetta posłuchała przyjaciela i zrobiła wszystko co poprosił. Chłopak w tym czasie wykorzystał moment i pocałował ją sprawiając, że stała się bardzo szczęśliwa.  


Kolejne pytanie zadawane przez nas „Ulubiona  para z serialu „
Nie było innej możliwości. Najlepszą parą została Leonetta czyli związek  Leona i Violetty.  Dlaczego akurat oni ? Są przykładem naprawdę wspaniałej bezgranicznej miłości która ufa wierzy i wspiera.
Leon i Violetta to jakby połówki serc gdy nie są złączone cierpią i załamują się lecz gdy są razem mogą zrobić wszystko. Tak jak w piosence Podemos którą Leon napisał dla Violetty. Opisywała ich cały związek i uczucie które rodziło się pomiędzy  nimi gdy byli razem.  Mogli wtedy latać spiewać czy krzyczeć na cały świat nie zważając na konsekwencję. O Leonnetcie można pisać dużo ale przejdźmy do innych pytań…Zdania  w 9 pytaniu nie były podzielone. Wspólnie zdecydowaliście, że najlepszą piosenką serialu zostaje Voy Por ti. Piosenka skomponowana przez Leona opisująca uczucie do Violetty. Magia w tej piosence  rodzi się wtedy gdy wykonują ją wspólnie.  Gdy śpiewają  ją razem czuć pomiędzy nimi tą niesamowitą więź  czyli innymi słowami opisując  - miłość.W 10 pytaniu nie było wątpliwości ani nieporozumień. Najlepiej ubierającą się dziewczyną została Natalia ( Naty).  Dziewczyna świetnie dopasowuje styl do okazji. Idealnie dobiera dodatki.
Może opiszmy  jej styl ubierania na  poniższym zdjęciu.
Jak zauważyliśmy Naty  dobrze zrobiła zakładając  czarna kamizelka z kołmierzem i z cekinami.  Doskonale pasuje jej  zarówno do poniższych ubrań jak i do twarzy. Podoba mi się jej biała bluzka z czarnym motywem. Czerwone spodnie dodają klasy tej stylizacji i podkreślają jej styl. Uroku dodaje także srebrny pasek  świetnie dopasowuje się  zarówno do spodni jak i białej bluzki.
Co można teraz powiedzieć o jej stylu ?
W jej zestawieniach dominuje kolor czarny , czerwony i biały. Naty dominuje stylem rockowym przez to sprawia wrażenie groźnej osoby ale w rzeczywistości to zawsze uśmiechnięta dziewczyna.Najładniej ubierającym się chłopakiem w studiu jest Leon. Stosuje najprostsze  stylizacje przez co staje się modny i elegancki.
Może opiszmy  styl jego ubierania na poniższym zdjęciu.
Leon fantastycznie zrobił zakładając luźną koszulę z kołnierzykiem  w  niebiesko – biało- czarne  paski. Sprawia wrażenie eleganckiego a przy tym pewnego człowieka.  Doskonale dobrane niebieskie dżinsy dodają takiego normalnego i prostego uroku.  Na jego lewej ręce znajduje się srebrny zegarek który wskazuje na to, że Leon to człowiek  punktualny…
Co można powiedzieć o jego stylu ?
W jego zestawieniach dominują kolory białe , niebieskie i czarne. Leon dzięki swoim stylizacją  zostaje odebrany jako człowiek  pewny siebie. Z  pewnością swoim luzackim stylem zdobył serca Vilovers na całym świecie.W kategorii najlepsza piosenka napisana dla głównej bohaterki serialu zwyciężczynią zostaje „Voy por ti”
Skomponowana  przez Leona który wyraża w niej swoje uczucie do Violetty. Piosenka mówi o tym, że zawsze będzie po nią iść i będzie blisko nawet jeśli ona go nie zauważy.Najśmieszniejszym nauczycielem pozostaje Beto. Nauczyciel który ma swojego asystenta Tomasa. Beto często go wspiera i udziela wielu pożytecznych rad życiowych. Jest to człowiek który  jest niezdarny. Często widzimy go gdy się przewraca w dość kosmiczny i zabawny sposób.  Często przeżuwa jedzenie nie zważając na okoliczności miejsce i czas.  Mimo tego jest zawsze  szanowany za swoje poczucie humoru. To dobry człowiek który jest sprawiedliwy i solidarny z innymi.


A Teraz czas na najśmieszniejszy wątek w serialu.  W tej kategorii wygrał „Olga- wierny fan Violetty ( Talenty 21) Pamiętacie chyba ten moment z serialu. Olga śledziła każdą minutę i sekundę reality show w którym brała udział jej mała królewna. Bardzo się cieszyła gdy Violettcie udało się dostać do szczęśliwej ósemki. Traktowała swoją małą dziewczynkę  jak gwiazdę. Często nosiła jej  pyszne jedzenie do pokoju , wpierała ją całym sercem i dawała nadzieję na zwycięstwo. Gdy wybuch skandal z główną bohaterką domagała się  wydania całego nagrania  z YouMix. W pewnym momencie nie wytrzymała i rzuciła laptopa Ramalo na podłogę. Jednak po tej  aferze Leon  zrezygnował z miejsca i oddał go swojej byłej dziewczynie. Violetta dostała się do półfinału  a Olga śledziła YouMix nawet w nocy. Zmęczona nie była w stanie przygotować podstawowych posiłków doprowadzając do nerwów rodzinę. Kiedy okazało się, że finał talenty 21 wygrał Federico załamała się ale  jej przyjaciel Ramalo pocieszył zmartwioną Olgę.


Na pytanie  najbardziej złośliwy  nauczyciel w Studiu odpowiedzieliście  jednoznacznie , że to Gregorio. Często szantażował  uczniów m.in. Tomasa, Andresa czy Brodwaya. Za wszelką cenę chciał pozbyć się Pabla i Angie ze studia gdyż uważał , że nie są to z dyplomowani nauczyciele. Jego celem było przypodobanie się Antonio – właścicielowi studia aby mógł zyskać awans na dyrektora. Po całej aferze  podczas przedstawienia stwierdził , że to wina Pabla- obecnego wówczas dyrektora. Pablo czuł się odpowiedzialny i zrezygnował z pracy w Studiu  ku zadowoleniu Gregoria który został mianowany dyrektorem. Jednak nie na długo…
Wszyscy  wkrótce dowiedzieli się, że Gregorio mieszał internetowe wyniki konkursu „Talenty 21”. Za takie postępowanie  został  ponownie  przywrócony do stanowiska nauczyciela tańca.


Najsmutniejszą sytuacją w serialu było oczywiście zerwanie Leona i Violetty które miało miejsce w 62 odcinku. Dlaczego tak się stało ?  Już wyjaśniam. Violetta nie mogła już dużej kłamać i chciała powiedzieć ojcu prawdę o swoim podwójnym życiu. Jej zamiar jednak nie doszedł do skutku. Załamana dziewczyna  wróciła na lekcje do studia i spotkała tam Tomasa który był w klasie instrumentalnej. Chłopak  pocieszał ją i w pewnym momencie chciał ją pocałować jednakże Violetta przytuliła się do niego. Zostało to nagrane przez kamery YOUMIX ’A i opublikowane na głównej stronie konkursu. Leon zobaczywszy nagranie w internecie zerwał z Violettą nie słuchając wyjaśnień Tomasa i dziewczyny. Obydwoje uznali , że tak będzie lepiej…Najdziwniejszy wątek w serialu ? Wszyscy byli równo myślni i wybrali  w tej kategorii związek Ludmiły i Tomasa. Faktycznie był on bardzo krótki a podczas niego między parą działo się wiele kłótni i nieporozumień. Ludmiła tak naprawdę  udawała przed nim, że  wydoroślała i jest zupełnie inną osobą niż kiedyś. To była tylko gra aktorska. Tomas dzięki swojej dziewczynie  uświadomił sobie kim tak naprawdę  jest Violetta  którą  kiedyś darzył wyjątkowym uczuciem. Kiedy jednak Federico – nowy uczeń opowiedział Tomasowi , że Ludmiła zniszczyła zgłoszenie Violetty zdenerwował się na swoją dziewczynę i nie chciał  z nią rozmawiać. Wkrótce uświadomił sobie , że ich związek nie ma sensu a Ludmiła wcale się nie zmieniła i zerwał z nią.


Na kolejne  pytanie które brzmiało: Kto powinien wygrać talenty 21. Odpowiedzi były różne jedni byli fankami Violetty drudzy zaś Federico. Jednak pomimo nieporozumień przeliczyłam głosy i okazało się , że według większej części głosujących powinien wygrać Federico. Ma wyjątkowy głos, doskonale tańczy z pewnością zasłużył na taki zaszczyt. Widać , że chłopak naprawdę kocha muzykę bo gdy śpiewa i tańczy aż nią promieniuje…PS. Przepraszam , że nie wstawiłam zdjęć ale  nie mogłam...

2 komentarze:

  1. ooo Leoś i Leonetta wszystko wygrali, co było do wygrania aww <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten blog został nominowany do LBA, więcej na moim blogu http://wszystkoovioletta.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…