18 sierpnia 2013

Opisy odcinków 71-76

 

Odcinek 71 (premiera 19.08.2013)
Violetta po obejrzeniu filmu zdaje sobie sprawę, że Angie jest jej ciotką. Dochodzi między nimi do szczerej rozmowy. Angie podejrzewa Ludmile o wyjawienie tej tajemnicy Violetcie. Violetta w końcu wyznaje prawdę Germanowi. Antonio proponuje Gregorio pracę nauczyciela w studio, pod warunkiem, że nie będzie mieszał się w kłopoty. Pablo ogłasza nowy hymn studia, który wszyscy wykonują na pożegnanie Federico. Jade uważa, że niechęć Germana do ożenku jest wymysłem Matiasa.

Odcinek 72 (premiera 20.08.2013)

German nadal nie wyjawia prawdy Violetcie. Angelica dowiaduje się, że Angie przyznała się przed swoją siostrzenicą i udaje się do domu Germana, by się z nim rozmówić. Maxi i Andres ustalają, że żaden z nich nie umówi się z Marcellą. Teledysk zespołu chłopaków trafia do sieci i zyskuje dużą popularność. Są bardzo szczęśliwi, ale żywią pewne obawy co do Camilli w roli menadżerki. Jade próbuje pozbyć się Matiasa z domu, ale on twierdzi, że może pomóc jej wyjść za Germana. Ramallo odkrywa, że suknia ślubna Jade została kupiona za pieniądze skradzione Germanowi. 

Odcinek 73 ( premiera 21.08.2013)
Babcia Violetty grozi, że powie Germanowi prawdę, ale dziewczyna odwodzi ją od tego pomysłu. Seniorka zgadza się zachować tajemnicę, ale tylko do zakończenia przedstawienia. Broadway ostatecznie odchodzi z zespołu. Przesłuchania na nowego członka nie dają oczekiwanego rezultatu. Wszyscy usilnie proszą Broadwaya, by wrócił. Zgadza się  pod jednym warunkiem: do zespołu musi dołączyć Camila. Ludmila próbuje wkraść się do klasy, ale zostaje wyrzucona, ponieważ jest cały czas zawieszona w prawach ucznia. Dowiaduje się, że Maxi i Naty napisali do siebie listy miłosne. Podmienia je całkowicie zmieniając ich sens. Violetcie i Leonowi śni się ta sama piosenka. Violetta przyjeżdża do studia i słyszy, jak Leon ją wykonuje. Postanawiają zaśpiewać ją razem. 

Odcinek 74 ( premiera 22.08.2013)
Leon oświadcza Violetcie, że nie chce wracać do tego, co było między nimi. Tomas przytula ją dla pocieszenia, czego świadkiem jest Leon. Angie wyznaje Angelice, że kocha Germana wprawiając ją tym w przerażenie. Angie ostrzega Germana, że z każdą chwilą prawda może wyjść na jaw. Ludmila nie ustaje w próbach skłócenia Maxi i Naty, ale Maxi stwierdza, że jest ponad to i rozmawia się z Ludmilą. Ludmila stara się uchylić karę zawieszenia w prawach ucznia, jednak bez powodzenia. Ramallo mówi Matiasowi, że może znaleźć pracę w jednej z firm Germana, co cieszy Jade: jeżeli obejmie to stanowisko, opuści dom. Francesca i Tomas rozstają się w wyniku kłótni. German oświadcza Jade, że z nią zrywa: początkowo ona nie chce mu uwierzyć, a następnie wpada we wściekłość i poprzysięga wszystkim zemstę. Matias próbuje ją pocieszyć. Jade podsłuchuje rozmowę Violety i Angie, z której dowiaduje się, że są one blisko spokrewnione. 

Odcinek 75 ( premiera 23.08.2013


Matias i Jade postanawiają wykorzystać informację o pokrewieństwie Angie i Violetty na swoją korzyść. Jade ogłasza ją podczas kolacji. Violetta złości się na ojca za ukrywanie tej informacji. Członkowie zespołu nalegają, by Broadway powiedział Camili, że nie zamierza odchodzić, ale on boi się jej reakcji. Gra z nimi na otwarciu restauracji Luci, gdzie pojawia się Camila i sekret wychodzi na jaw. Maxi i Naty wracają do siebie, ale Ludmila stara się udowodnić, że Maxi zrobił to wyłącznie z powodu zakładu. German zdaje sobie sprawę, że wszyscy oprócz niego znali prawdę o Angie. Przeprasza Violettę, ale ona nie chce mu przebaczyć. Tomas przypadkowo słyszy jej rozmowę z ojcem i martwi się jej wzburzeniem. Chce ją pocieszyć i prawie dochodzi do pocałunku. German chce, aby Angie odeszła. Czuje się bardzo samotny. W odruchu współczucia dla Jade oświadcza się jej ponownie.

Źródło: violettapl.blogspot.com

2 komentarze:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…