19 listopada 2016

Nowa kolekcja dla Tinistas!Jak wiecie, od niedawna można zamawiać bluzy i koszulki dla Tinistas ze strony Shock. W sprzedaży pojawiły się kolejne, całkiem nowe pozycje! Zapraszam do rozwinięcia postu ;)

Dotychczas pojawiły się bluzy i koszulki z napisami "Yo Tini" i "Stoessel 97".
W sprzedaży pojawiły się również czapki i nowy wzór koszulek! Największym plusem jest to, że mamy do wyboru kilka kolorów i wzorów. Cena bluzy to 65 zł, koszulki 40 zł, a czapki 25 zł. Cena jest dosyć dobra, materiał i wykonanie również.


Czapki są tego samego kroju, różnią się tylko nadrukiem i kolorem, które możecie wybrać. Dostępne są czapki z napisami: "Great Escape", "STOESSEL", "TINI" i "Tinistas". A jeżeli chodzi o kolor, to mamy do wyboru: czarny, biały, czerwony, żółty, błękitny, niebieski, granatowy, zielony, fioletowy, różowy, pudrowy róż, pomarańczowy, szary ciemny, szary jasny, bordowy i butelkowozielony. Jak widzicie wybór jest dosyć spory. Tutaj macie link do strony.

Następną pozycją jest koszulka. Już wcześniej pojawiły się takie koszulki, tylko miały inny napis - "Yo ♡ Tini". Koszulka jest tego samego kroju, jest na niej napis "STOESSEL 97". Cena wynosi 40 zł.

Już ostatnią z nowych rzeczy w sklepie, jest ta koszulka. Ma ten sam napis co poprzednia, tyle że jest to koszulki dla dziewczyn, jak i chłopaków, ponieważ krój jest uniwersalny. Tutaj również mamy do wyboru kolor, tak jak przy każdym produkcie ze strony Shock. Cena również 40 zł.

Jak wam się podobają nowe rzeczy? Macie zamiar coś kupić czy może już coś macie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…